Start Arrow Wiadomości Arrow NOWOŚĆ! Moda na metal – nowe przyciski spłukujące TECEplanus

NOWOŚĆ! Moda na metal – nowe przyciski spłukujące TECEplanus

Przycisk to jedyny widoczny element instalacji sanitarnych z wykorzystaniem stelaża podtynkowego. Dlatego tak ważny jest jego odpowiedni dobór. W odpowiedzi na nowe kierunki w projektowaniu, firma TECE wprowadziła nowe przyciski spłukujące – TECEplanus w wersji miedź i mosiądz!

Spektrum możliwości

TECEplanus to przyciski w kolorze antycznej miedzi i mosiądzu, stworzone z myślą o łazienkach urządzonych zarówno w stylu klasycznym, loftowym, jak i rustykalnym. Nowe przyciski znajdą zastosowanie także w pomieszczeniach nowoczesnych, w których dominują naturalne, ponadczasowe materiały – drewno, beton, metal. Współgrają stylistycznie z elementami wyposażenia wnętrz, takimi jak armatura sanitarna z efektem kontrolowanej korozji.

Funkcjonalność w szlachetnej oprawie

Przyciski uruchamiające TECEplanus wykonane zostały ze stali szlachetnej. Są przeznaczone do spłuczek TECE i mogą być uruchamiane z przodu lub od góry. Posiadają dwa zakresy spłukiwania, dzięki którym użytkownik może wybrać ilość spłukiwanej wody. Firma TECE zadbała także o wysoką jakość materiałów, które gwarantują bezpieczeństwo i niski poziom hałasu podczas użytkowania. Dzięki wewnętrznemu zabezpieczeniu chroniącemu przed ewentualnymi kradzieżami, przycisk sprawdzi się w dużych obiektach publicznych.

Wymiary: 220 x 150 x 11 mm
Cena netto:
TECEplanus antyczna miedź – 1 460 zł
TECEplanus stary mosiądz – 1 950 zł

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Sierpień 31, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: łazienka