Start Arrow Wiadomości Arrow Nowość na rynku – płyty MADERA od DASAG. Poznaj piękno w czystej postaci

Nowość na rynku – płyty MADERA od DASAG. Poznaj piękno w czystej postaci

Kolekcja Madera to połączenie śródziemnomorskiego temperamentu z minimalizmem i prostotą formy nowoczesnych rozwiązań. Marka DASAG, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i architektów, wprowadziła nową linię płyt, w której oszczędność faktur oraz geometryczne kształty pozwalają wydobyć piękno każdego detalu aranżacji  sfery ogrodowej.

Fot. DASAG

Monochromatyczność barw połączona z wyrazistą, lekko uszorstkowioną strukturą wykończenia to główne wyróżniki linii Madera. Płyty marki DASAG są idealną propozycją dla wszystkich osób ceniących styl minimalistyczny, w którym kluczową rolę odgrywa kompozycja oraz synergia światła i regularnych brył. Kolekcja poprzez swój uniwersalny charakter pozwala stworzyć harmonijną przestrzeń, zapraszającą do błogiego wypoczynku, relaksu z ciekawą książką lub rozmów w gronie najbliższych.

 

Mniej znaczy lepiej

Choć posadzki tarasów w stylu nowoczesnym zachowują oszczędność w doborze odcieni i kształtów elementów, ich prostota oraz minimalizm nie oznaczają nudy. Płyty Madera charakteryzują się naturalną kolorystyką i ciekawą fakturą, dzięki czemu możliwe jest stworzenie wakacyjnego pejzażu w przydomowym otoczeniu. Dostępne w odcieniach stonowanego beżu, wyrazistego grafitu, przygaszonej bieli i szarości, świetnie sprawdzą się w ogrodowych aranżacjach, tworząc komfortowe i efektowne podłoże spacerowych traktów czy stref wypoczynku. Natomiast ich proste, geometryczne kształty nie wprowadzają niepotrzebnego chaosu.

Fot. DASAG

Surowa szlachetność wykończenia

Wśród cech użytkowych Madery na szczególną uwagę zasługuje zastosowana technologia obróbki płyt – piaskowanie. Wyeksponowane w ten sposób ziarna kruszyw nadają powłoce antypoślizgową strukturę, która w naturalny sposób podnosi bezpieczeństwo ich użytkowania. Dzięki niskiej nasiąkliwości i dużej odporności na działanie mrozu oraz wysokich temperatur, materiał nadaje się zarówno na posadzkę tarasów zewnętrznych, jak i zadaszonych. Uszlachetnienie płyt i ich odpowiednia impregnacja, pozwoli utrzymać nawierzchnię w czystości i świetnym wyglądzie przez lata. Możliwość zabudowy płyt Madera bezpośrednio na gruncie pozwoli natomiast zyskać na czasie realizacji inwestycji, jak i obniżyć jej koszty w porównaniu do czasochłonnej metody układania elementów na wylewanej betonowej podstawie.
Cena: 76,90 zł/m2 netto
Formaty: 40x40X4,5 cm

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


październik 17, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

  • JAKARTA

  • Nautilus ip67. 35 W

  • Cone outdoor fitting E27 ELT. szary kamień. 100 W

  • PARASOL OGRODOWY BANANA 3M ZIELONY BOCZNY WYSI...

  • Podświetlenie nr domu Sun LED IP44

  • Promocja

    Kinkiet ogrodowy WIKI LED

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: ogrodzenia i nawierzchnie