Start Arrow Wiadomości Arrow Nowość! Okap jak od jubilera – model Sapphire firmy Ciarko

Nowość! Okap jak od jubilera – model Sapphire firmy Ciarko

Dostojny chłód, przejmująca głębia, wyjątkowa forma i klasyczne piękno – za to właśnie ceniony jest szafir. Jeden z najbardziej pożądanych kamieni szlachetnych na świecie zainspirował projektantów firmy Ciarko do stworzenia nowego modelu okapu. Sapphire, dzięki śmiałemu wzornictwu, przełamuje dotychczasowe wyobrażenie dotyczące urządzeń AGD i wyznacza nową jakość w świecie designu.

Okap kuchenny Sapphire od Ciarko Design

Okap kuchenny Sapphire od Ciarko Design

Modern Art – sztuka nowoczesności

Okap Sapphire firmy Ciarko przyciąga uwagę unikalną estetyką, nawiązującą do charakterystycznej struktury niebieskiego kamienia. Design urządzenia zrywa z symetrią stosowaną we wzornictwie, a nieregularna forma podkreśla nowoczesny charakter wnętrza. Sapphire to połączenie geometrii i modernistycznego stylu wyrażającego się w przestrzenności, stonowanych barwach i wyrazistych akcentach. Wysoka jakość zastosowanych materiałów oraz dbałość o szczegół przekładają się na oryginalny design okapu. Model Sapphire firmy Ciarko to nowy przedmiot pożądania!

Okap kuchenny Sapphire od Ciarko Design

Okap kuchenny Sapphire od Ciarko Design

„A” klasa

Sapphire ze względu na bardzo dobre parametry techniczne należy do klasy efektywności energetycznej A. Okap jest niezwykle wydajny – pracując w trybie intensywnym w ciągu godziny oczyszcza aż 720 m3 powietrza. Przy tak imponujących osiągach pobór energii jest niewielki. Urządzenie nawet na najwyższym biegu pracuje cicho i nie wpływa niekorzystnie na komfort domowników. Sapphire wyposażony jest w timer, intuicyjne sterowanie i efektowne oświetlenie LED, które znacząco poprawia widoczność w tak istotnym miejscu, jakim jest płyta grzewcza.

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Marzec 31, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty