Start Arrow Wiadomości Arrow Nowość Purmo na targach ISH 2015 we Frankfurcie

Nowość Purmo na targach ISH 2015 we Frankfurcie

Targi ISH to najbardziej prestiżowe wydarzenie w Europie, skupiające czołowych przedstawicieli branży instalacyjnej. Podczas tegorocznej edycji nie mogło zabraknąć firmy Rettig Heating, producenta kilku marek, w tym również grzejników i systemów ogrzewania podłogowego Purmo. Na stoisku eksponowano przede wszystkim sztandarowe produkty Purmo, zaprezentowano także nowość w portfolio producenta – system rurowy CleverFit.

Produkty marek koncernu Rettig Heating można było oglądać na powierzchni 750 m2.  W tym roku Purmo skupiło się na ekspozycji swoich najpopularniejszych i najczęściej wybieranych modeli grzejników płytowych, grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, klimakonwektorów Vido, a także nowoczesnych systemów ogrzewania i chłodzenia podłogowego. Targi ISH 2015 stanowiły również doskonałą okazję do prezentacji nowości Purmo – systemu  rurowego CleverFit, który już wkrótce zostanie wprowadzony na rynek Polski i Europy Wschodniej. Stoisko Rettig Heating składało się z części ekspozycyjnej,  konferencyjnej oraz części konsumpcyjnej, w której można było zrelaksować się po zwiedzaniu i w miłej atmosferze porozmawiać o najnowszych produktach i rozwiązaniach opatrzonych logiem Purmo.

stoisko Purmo

fot. Purmo

W targach ISH 2015 udział wzięło niemal 2,5 tys. wystawców, których stoiska zajęły łącznie ok. 260 tys. m kw. powierzchni ekspozycyjnej. Wydarzenie odwiedziło ponad 198 tys. gości poszukujących najgorętszych trendów na nadchodzące lata i najnowszych rozwiązań technologicznych oferowanych przez czołowych producentów branży instalacyjnej w Europie.

Dodane przez: BestBrandsPR

BestBrandsPR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Marzec 23, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty