Start Arrow Wiadomości Arrow Nowość Soudal. Zawór Duravalve – maksymalizacja korzyści

Nowość Soudal. Zawór Duravalve – maksymalizacja korzyści

Montażyści stolarki okiennej i drzwiowej oraz profesjonalne ekipy wykonawcze coraz większą wagę przykładają do stosowania w pracach budowlanych i wykończeniowych produktów o najlepszych parametrach. W przypadku pistoletowych pianek montażowych wybierają formuły niskoprężne, o krótkim czasie obróbki wstępnej, wysokiej izolacyjności akustycznej i termicznej, zwracają uwagę na regularność struktury komórkowej piany. Bardzo ważnym argumentem przy wyborze piany przez wykonawców jest też jej wydajność.

Nowy zawór Duravalve – kolejna innowacja wdrażana przez firmę Soudal w segmencie pian profesjonalnych – daje kilka nowych korzyści: podnosi poziom niezawodności produktów, maksymalizuje wydajność i przedłuża termin przydatności do użycia. Nowy zawór wykonany ze specjalnego tworzywa nie ulega uszkodzeniu pod wpływem działania temperatury i chemikaliów, jak mogło się zdarzyć w nieprawidłowo przechowywanej puszce ze standardowym zaworem gumowym. Dzięki nowej technologii zminimalizowane zostało ryzyko sklejenia lub zablokowania zaworu i ograniczenia wyjścia pianki z puszki. Trwale szczelny zawór uniemożliwia też ucieczkę gazu pędnego i zapobiega zmianom składu mieszaniny w puszce. Składowanie lub przewożenie pianki w pozycji poziomej nie ma wpływu na niezawodność zaworu. Utrzymanie tych wszystkich parametrów pozwoliło firmie Soudal na wydłużenie terminu przydatności pianki pistoletowej Duravalve do dwóch lat.

Pianki pistoletowe Soudal z zaworem Duravalve do końca roku 2015 dostępne będą w sklepach budowlanych na terenie całej Polski. Cena pian pistoletowych z nowym zaworem nie ulegnie zmianie tzn. nowe produkty pozostaną w starej cenie.

Marka Soudal jest światowym liderem w zakresie produkcji pian montażowych. Wprowadzając piany pistoletowe z zaawansowanym technologicznie zaworem Duravalve, po raz kolejny wytycza standardy technologiczne na rynku budowlanym.

Więcej o produktach Soudal na www.soudal.pl

BLOG: www.polubiszremont.pl

Dodane przez: BestBrandsPR

BestBrandsPR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Październik 28, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 • Promocja

  TK Lighting Lampa Wisząca Backaz Gray III + gr...

 • Promocja

  Inteligentny system oświetlenia Cube

 • Plafon Vaio 5 White

 • Lampa wisząca Wire Black 5pł.

 • Lampa ozdobna SANSEVIERIA

 • Plafon Cloud Gray TK Lighting

 • Nowe

  Komplet Dywaników Łazienkowych Montana 01 Sza...

 • Promocja

  Lampa podłogowa trójnóg Awena Mix

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: budowa domu