Start Arrow Wiadomości Arrow NOWOŚĆ! Strefa WC bez granic – stelaż wolnostojący firmy TECE

NOWOŚĆ! Strefa WC bez granic – stelaż wolnostojący firmy TECE

Gdyby tak… podczas aranżacji łazienki postawić na niestandardowe rozwiązania, a miskę WC zainstalować w formie wyspy? Z myślą o użytkownikach i projektantach wnętrz, dla których swoboda aranżacji łazienki jest niezwykle istotna, firma TECE wprowadziła do oferty nowość. Moduł wolnostojący TECEprofil zrywa ze stereotypem, według którego stelaż podtynkowy powinien być montowany do ściany.

Inny niż wszystkie

fot. TECE

Stelaż wolnostojący do WC TECEprofil to kompletnie zmontowana jednostka składająca się z samonośnej konstrukcji oraz spłuczki podtynkowej. To, co go wyróżnia, to sposób montażu, który nie wymaga wsporników ściennych. Stelaż mocowany jest bowiem bezpośrednio do posadzki i umożliwia swobodę aranżacji przestrzeni sanitarnej. Dzięki niemu, po doprowadzeniu instalacji kanalizacyjnej, miskę WC możemy zainstalować w dowolnym miejscu i wydzielić tym samym poszczególne strefy łazienki.

Gwarancja szczelności

Uruchamiana z przodu i odporna na uderzenia spłuczka podtynkowa jest zmontowana fabrycznie i zaplombowana, co stanowi gwarancję jej czystość, kompletność i sprawnego funkcjonowania. Rozwiązania zastosowane w stelażu wolnostojącym TECEprofil dają także kilka możliwości regulacji ustawień ilości spłukiwanej wody, co w perspektywie długofalowej przekłada się na mniejsze jej zużycie i niższe rachunki. Spłuczka o pojemności 10 l, ustawiona fabrycznie na 6 litra spłukiwanej wody, umożliwia bowiem redukcję na 4,5/7,5/9 l. Na uwagę zasługuje także cichy hydrauliczny zawór napełniający.

Spłuczka jest kompatybilna ze wszystkim przyciskami TECE, co daje nieograniczone możliwości wyboru i dopasowania do aranżacji łazienki – zarówno w zakresie koloru, jak i materiału wykonania płytki.

Na wyposażeniu stelaża jest także kolano odpływowe – DN 90 oraz redukcja mimośrodowa DN 90/100 z możliwością montażu poziomego.

Wymiary stelaża: wys. 1120 mm x szer. 500 mm x gł. 210 mm

Cena netto: 1 122,00 zł

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Maj 4, 2017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: instalacje