Start Arrow Wiadomości Arrow Nowość w systemie GALECO Bezokapowy!

Nowość w systemie GALECO Bezokapowy!

Najbardziej pożądany przez architektów i klientów system rynnowy został po raz kolejny wzbogacony o nowe elementy. Na życzenie inwestorów i dekarzy firma Galeco wprowadziła do oferty narożnik wewnętrzny i zewnętrzny do maskownicy doczołowej.

System Galeco BEZOKAPOWY został stworzony z myślą o najnowszych trendach architektonicznych. Znajduje on zastosowanie w projektach domów, w których okap kończy się na równi ze ścianą zewnętrzną budynku.

Fot. GALECO

Fot. GALECO

Efektywny i estetyczny

W systemie Galeco BEZOKAPOWY rury spustowe o prostokątnym kształcie montowane są w warstwie ocieplenia. Wysoka szczelność rozwiązania wraz z innowacyjnym profilem zapewniają efektywność w odprowadzaniu wody oraz ochronę przed zalaniem. System bezokapowy stanowi wysokiej jakości uzupełnienie projektów spod znaku skandynawskiego designu, gdzie dominuje wyrazista linia i minimalizm. Dostępne w kolorze czarnym i grafitowym elementy doskonale współgrają z najmodniejszymi odcieniami oblachowania dachowego i okiennego, dzięki czemu architekt z łatwością zaprojektuje spójny, harmonijny wygląd elewacji.

Fot. GALECO

Na życzenie

Na życzenie fachowców korzystających z systemu bezokapowego, firma Galeco wprowadziła nowe elementy – narożnik wewnętrzny i zewnętrzny. Łuki są zagięte pod kątem 90°. Pomogą one w bezproblemowym montażu maskownicy doczołowej w załamaniach budynku i na dachach wielospadowych. W ten sposób każdy fragment systemu rynnowego będzie gładko połączony, tworząc eleganckie i oryginalne wykończenie.

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Lipiec 5, 2017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: dachy i system rynnowy

Obejrzyj zdjęcia domowników