Start Arrow Wiadomości Arrow NOWOŚĆ! Zawór odcinający z termometrem do rozdzielacza ogrzewania podłogowego TECEfloor

NOWOŚĆ! Zawór odcinający z termometrem do rozdzielacza ogrzewania podłogowego TECEfloor

Jeden zawór do rozdzielacza ogrzewania TECEfloor zamiast dwóch – to uproszczenie ucieszy instalatorów. Firma TECE wprowadziła do swojej oferty uniwersalny zawór z termometrem oraz znacznikami w kolorze czerwonym i niebieskim. Element systemu TECEfloor przeznaczony jest do użycia z rozdzielaczami ze stali nierdzewnej w systemie ogrzewania podłogowego producenta.

Kompletny system ogrzewania podłogowego TECEfloor, w skład którego wchodzą m.in. rury, oprzyrządowanie montażowe i rozdzielacze, spełnia najwyższe wymogi bezpieczeństwa i jakości. Wychodząc naprzeciw wymogom klienta, firma TECE uzupełniła ofertę o nowy uniwersalny zawór regulacyjny przeznaczony zarówno do montażu na zasilaniu, jak i na powrocie rozdzielacza OP.

Zawór z termometrem, fot. TECE

Zawór z termometrem, fot. TECE

Nowy element systemu TECEfloor to zawór kulowy. Zakończony jest dwoma gwintami – wewnętrznym i zewnętrznym – o średnicy jednego cala (1”). Termometr pozwala na bieżącą kontrolę temperatury przepływającej wody. Dołączone do zaworu plastikowe znaczniki w kolorze czerwonym i niebieskim pozwalają na oznaczenie podłączenia zasilania lub powrotu.

Zawór jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi rozdzielaczami ze stali nierdzewnej systemu ogrzewania podłogowego TECEfloor.

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Kwiecień 3, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: instalacje