Start Arrow Projekty domówArrow Nowości projektowe 2020!

Nowości projektowe 2020!

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami. Pora więc sprawdzić nowości projektowe 2020 roku. Być może wśród nich znajdziesz dom swoich marzeń! Sprawdź i zainspiruj się!

Jako pierwszy na liście naszych nowości 2020 roku znalazł się projekt ARD Chrobotek 2 CE (DOM RD2-55). To prosty, średniej wielkości dom, o nowoczesnym wyglądzie z poddaszem użytkowym, dedykowany cztero- lub pięcioosobowej rodzinie. Budynek został oparty na bryle prostokąta i przykryty dwuspadowym dachem bez okapów. Wnętrze zostało urządzone w przemyślany sposób. Jasna elewacja budynku została ozdobiona drewnianymi detalami. Strefa wejściowa została zadaszona. Projekt przewiduje wygodny, dwustanowiskowy garaż. Na parterze mieści się strefa dzienna, w skład której wchodzą: kuchnia ze spiżarnią, duży salon z jadalnią, łazienka z wanną oraz dodatkowy pokój. Na szczególną uwagę zasługuje duży taras z pergolą, który jest przedłużeniem pokoju dziennego. Na poddaszu zaś mieści się strefa nocna, która złożona jest z: trzech sypialni, ogólnodostępnej garderoby, łazienki i pralni. 

Wśród nowości projektowych 2020 roku pojawił się także projekt TP Bono 4A CE (DOM TP2-85). To propozycja nowoczesnego domu parterowego z poddaszem użytkowym. Podobnie, jak poprzednia propozycja, projekt ten powstał na planie prostokąta. Przykryty dwuspadowym dachem bez okapów, gwarantuje niskie koszty budowy i późniejszej eksploatacji. Warto dodać, że oba te projekty zostały utrzymane w stylistyce tzw. nowoczesnej stodoły. Współczesny, minimalistyczny charakter budynku uzyskano dzięki elewacjom wykończonym białym tynkiem, urozmaiconym szarą płytką elewacyjną. Dom Bono 4, który kształtem nawiązuje do tradycyjnych wzorców typowych dla terenów wiejskich, we wnętrzu zachował bardzo przejrzysty i funkcjonalny program użytkowy dla czteroosobowej rodziny. Parter zdominowany jest przez otwartą część dzienną z jadalnią i salonem, które posiadają przeszkloną ścianę z wyjściem na zadaszony taras. Kuchnia ma możliwość zamknięcia ścianami jako osobnego pomieszczenia. Na poddaszu zlokalizowano: trzy wygodne sypialnie i liczne pomieszczenia pomocnicze, takie jak: pralnia i garderoba. Projekt przewiduje jednostanowiskowy garaż.

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


grudzień 10, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów