Start Arrow Projekty domówArrow Zobacz nasze nowości projektowe!

Zobacz nasze nowości projektowe!

W naszej ofercie pojawiło się kilka atrakcyjnych projektów, których wygląd przykuwa uwagę. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie, a jeśli nie, to na pewno się zainspirujesz.

Projekt FA Tuliusz V CE (DOM GC7-23) to dom z poddaszem użytkowym, dedykowany cztero- bądź sześcioosobowej rodzinie. Parter zajmuje strefa dzienna, gdzie mieści się kuchnia ze spiżarnią i z jadalnią. Oprócz tego w strefie dziennej mieści się łazienka i pomieszczenie gospodarcze, a także dodatkowy pokój, który można zaaranżować na gabinet bądź pokój dla gości. Z kolei na poddaszu znajdują się trzy sypialnie (jedna z nich ma własną garderobę). Łazienka, pralnia i strych to dodatkowe pomieszczenia w domu. Na strychu można zaadaptować kolejny pokój. Projekt posiada także garaż dwustanowiskowy.

Następny projekt to DA 123 CE (DOM DS5-16). Ma bardzo ciekawy i niebanalny wygląd. Dedykowany odważnym inwestorom, nie bojącym się nowoczesnych aranżacji. Projekt skierowany jest dla czteroosobowej rodziny. Po zaadaptowaniu strychu w domu może mieszkać nawet siedem bądź osiem osób. Strefa dzienna składa się z salonu połączonego z jadalnią i wydzieloną kuchnią ze spiżarnią. Oprócz tego mamy dodatkowe dwa pokoje, łazienkę oraz sypialnię małżeńską, do której przylegają łazienka i garderoba. Schody prowadzą na antresolę, z której można wejść na strych.

Kolejny projekt to ATK TK99 CE (DOM AK1-82). To parterowy dom o prostej bryle i konstrukcji. Strefa dzienna mieści w sobie wygodny salon z kominkiem. Obok znajduje się kuchnia z jadalnią, która bez problemu można wydzielić na potrzeby użytkowników. Dodatkowy atut projektu to duży, zadaszony taras, mieszczący się obok jadalni. Dzięki zadaszeniu tarasu, będziesz mógł cieszyć się ogrodem nawet podczas złej pogody. Oprócz tego od strony mamy drugi taras, który może pełnić rolę rekreacyjną. To tam w spokoju będziesz mógł o poranku poćwiczyć jogę. Projekt ten spełnia warunki techniczne 2021 roku.

Z kolei projekt PJK Ka 73 CE (DOM GW1-80) to gotowy dom parterowy o atrakcyjnej i nowoczesnej kubaturze. Drewniana okładzina wokół elewacji dodaje innowacyjnego wyglądu. Projekt ten podzielony został na dwie strefy. Pierwsza z nich mieści w sobie sypialnię i dwa dodatkowe pokoje oraz łazienkę. Druga strefa to duży salon z jadalnią oraz kuchnia z dużym oknem. Ogromną zaletą projektu jest bezpośrednie wyjście na taras o ażurowym zadaszeniu.

Dodane przez: Kamila Klepacka

Dodaj komentarz

Data dodania:


Kwiecień 5, 2019
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów

Obejrzyj zdjęcia domowników