Start Arrow Wiadomości Arrow Nowy format klinkieru MARGATE i SYDNEY w ofercie marki Röben

Nowy format klinkieru MARGATE i SYDNEY w ofercie marki Röben

W odpowiedzi na rosnące oczekiwania architektów i inwestorów, którzy poszukują do swoich projektów unikalnych i niekonwencjonalnych rozwiązań, marka Röben wprowadziła do oferty cegły klinkierowe MARGATE i SYDNEY w nowym, wydłużonym formacie XLDF (365 x 115 x 52 mm).

Intrygująca faktura, ciekawa barwa oraz doskonałe parametry techniczne to cechy, dzięki którym cegły MARGATE i SYDNEY zdobyły ogromną popularność. Duże zainteresowanie tymi odcieniami sprawiło, że producent postanowił rozszerzyć ofertę. Teraz oprócz klasycznego formatu NF (240 x 115 x 71 mm) i wydłużonego LDF (290 x 115 x 52 mm), dostępna jest jeszcze bardziej wydłużona wersja, czyli XLDF. Jej wymiary to 365 x 115 x 52 mm. Nowością w ofercie są też płytki klinkierowe MARGATE PEXLDF i SYDNEY PEXLDF, o wymiarach 365 x 14 x 52 mm.

Cegły klinkierowe MARGATE oraz SYDNEY, to propozycje, które idealnie sprawdzą się zarówno w przypadku elewacji jak i wnętrz. To produkty, które doskonale pasują do nowoczesnych projektów o minimalistycznej bryle, doskonale prezentują się również w połączeniu ze szkłem czy metalem. Baza cegły MARGATE jest ciemna, pokryta dwoma odcieniami szarości, co sprawia, że prezentuje się inaczej w zależności od oświetlenia. W pełnym słońcu wydaje się być niemalże biała. Z kolei SYDNEY to klinkier o wyjątkowej fakturze. Wgłębienia i „zadrapania” na tle intrygującego lica o antracytowej barwie sprawiają, że każda cegła jest unikalna. Srebrne cieniowania nadają jej dodatkowej elegancji. To propozycja dla wszystkich zwolenników nasyconych, zdecydowanych kolorów i niestandardowych kształtów. Obie cegły są doskonałym wyborem nie tylko ze względu na walory estetyczne, ale również świetne parametry techniczne, przede wszystkim wysoką odporność na niekorzystny wpływ czynników atmosferycznych.

Röben

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


październik 22, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty