Start Arrow Wiadomości Arrow Nowy grzejnik ozdobą nowoczesnych wnętrz

Nowy grzejnik ozdobą nowoczesnych wnętrz

Linia Dekoracyjna ENIX wzbogaciła się o nowy, atrakcyjny grzejnik Tales. Minimalistyczna forma i interesujące rozwiązanie wzornicze sprawiają, iż produkt jest doskonałą ozdobą nowoczesnych wnętrz.

Tales to elegancki grzejnik o prostym, minimalistycznym designie. Wyraźnie zarysowane linie oraz geometryczna forma urządzenia dają wrażenie lekkości i zapewniają swobodę użytkowania. Grzejnik został wykonany z profili o przekroju prostokąta. Interesujące połączenie kwadratowych i prostokątnych motywów odzwierciedla najnowsze trendy wzornicze. Do charakterystycznych cech Talesa należą: odwracalność, duża powierzchnia suszenia oraz możliwość zamontowania grzałki. Jego minimalistyczna forma doskonale wpisuje się w stylistykę pomieszczeń o wystroju industrialnym. Maksymalne ciśnienie robocze urządzenia to 8 bar.

Na zamówienie klienta możliwe jest wykonanie urządzenia jako grzejnika elektrycznego.

Grzejnik standardowo dostępny jest w kolorze białym. Prosty, elegancki kształt, interesujący design, a także niewątpliwe walory funkcjonalne urządzenia i wysoka jakość wykonania czynią z grzejnika atrakcyjną propozycję dla nowoczesnych wnętrz.

(Grzejnik Tales fot. ENIX)

Autor: Materiały prasowe


Wszystkie komunikaty (222)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


maj 26, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty