Start Arrow Wiadomości Arrow Nowy program inwestycji w ziemię rolną

Nowy program inwestycji w ziemię rolną

Na rynku pojawiło się unikalne rozwiązanie z zakresu inwestycji w ziemię rolną o nazwie Briland.

Briland jest kompleksowym programem, skierowanym do inwestorów zainteresowanych przeznaczeniem środków pieniężnych na zakup nieruchomości. Inwestycja polega na zakupie gruntów rolnych, które w trakcie cyklu inwestycyjnego przekształcane są w grunty budowlane, dzielone na mniejsze działki oraz uzbrajane w media, przez co ich wartość rynkowa znacząco wzrasta. Ziemia oferowana przez Briland jest zlokalizowana m.in. w okolicach Warszawy, Poznania, Wrocławia, Krakowa, Gdańska i wzdłuż Wybrzeża Morza Bałtyckiego.

Osoba zainteresowana zakupem ziemi, przed podpisaniem umowy, wybiera strategię inwestycyjną, krótko lub długoterminową, jednocześnie otrzymuje informację o wszystkich kosztach wynikających z procesu przekształcenia działki oraz o szacowanym wzroście wartości ziemi. Następnie podpisuje trzy umowy – Akt Notarialny poświadczający zakup gruntu, umowę zastępstwa inwestycyjnego oraz umowę na sprzedaż gruntu poprzez program Briland.

Wszelkie koszty inwestycji są jawne i wliczone w kalkulacje: koszt uzbrojenia działek, koszty sądowe i notarialne, wartość udziału w drodze będącej własnością Inwestora, prowizja pobierana przez Briland, koszty uzyskania warunków zabudowy oraz podatki: VAT, dochodowy i PCC. Inwestor ma prawo w dowolnym momencie samodzielnie sprzedać ziemię, przekazać ją w spadku lub darowiźnie, a nawet obciążyć hipoteką.

Mapa dostępności działek

Autor: Materiały prasowe


Wszystkie komunikaty (6574)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Luty 18, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
2
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Komentarze

Najnowsze komentarze

Gość Dom.pl Odpowiedz 2013-06-17 00:28:44

Zgadzam się, zwłaszcza że jest to program bezpiecznego inwestowania w ziemię, choćby przez to, że inwestor jest właścicielem nabytego gruntu, (dostaje akt notarialny). No i można sobie wybrać strategię krótkoterminową lub długoterminową - nie trzeba na tak długi czas "zamrażać" pieniędzy w inwestycję.

Gość Dom.pl Odpowiedz 2013-03-05 14:13:33

Biorąc pod uwagę zawirowania na rynku nieruchomości (zarówno mieszkania jak i biura) - grunty to najlepsza metoda lokowania kapitału. Ponieważ samodzielnie przekształcanie etc. nie jest tak proste jak mogłoby się wydawać, dobrze, że są takie programy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

  • Lampa wisząca ALANYA Gray

  • Kinkiet EMMA PINK

  • Lampa wisząca Galaxy 1643

  • Lampa stojąca VIRGO Grey II

  • Kinkiet ALANYA White

  • Nowoczesny plafon LED z pilotem Melos DL-F37T

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: budowa domu