Start Arrow Wiadomości Arrow Nowy telewizor premium Philips OLED+935 z doskonałym dźwiękiem od Bowers & Wilkins

Nowy telewizor premium Philips OLED+935 z doskonałym dźwiękiem od Bowers & Wilkins

Amsterdam, 1 września 2020 r. – Już po raz trzeci marka Philips TV & Sound wprowadza na rynek telewizor premium zaprojektowany we współpracy z brytyjskim producentem sprzętu audio Bowers & Wilkins. Philips OLED+935 to zupełnie nowy model z absolutnie najwyższą jakością obrazu i nagłośnienia zapewniający wyjątkowe wrażenia audiowizualne. Model został wyróżniony nagrodą EISA Home Theatre 2020 i pojawi się w sprzedaży we wrześniu.

Telewizory Philips OLED+ zawsze cechowała finezja, przyciągający wzrok design oraz perfekcyjny obraz i dźwięk. Partnerów Philips TV & Sound oraz Bowers & Wilkins wyróżnia filozofia ciągłego doskonalenia każdego elementu swojego projektu, czego mogliśmy doświadczyć, oglądając wyróżnione wieloma nagrodami telewizory stworzone przez te marki. Efektem tegorocznej współpracy jest wprowadzenie na rynek nowego modelu Philips OLED+935 – telewizora z czterostronnym systemem Ambilight, który po raz kolejny przesuwa granice w zakresie jakości obrazu i dźwięku. Potwierdzeniem jest nagroda EISA Home Theatre 2020 przyznana dla tego modelu.

Design, który przyciąga wzrok

Każdy telewizor premium od marki Philips cechuje się doskonałym designem, a Philips OLED+935 nie jest tu wyjątkiem. Ten wysokiej klasy model wyróżnia ultrasmukła obudowa, bezkrawędziowe ramki i wysokiej jakości metalowe wykończenie. Głośnik centralny jest pokryty w centralnej części transparentną akustycznie tkaniną firmy Kvadrat, zaś od góry posiada metalowe wykończenie micromesh, co pozwala na uzyskanie jeszcze lepszego dźwięku. Obudowa głośnika z wygiętym minimalistycznym i metalowym ramieniem służy jako podstawa urządzenia.

Czterostronna technologia Philips Ambilight zapewnia perfekcyjną jakość obrazu, który wydaje się wychodzić poza ekran. W połączeniu z bardzo cienką ramką daje to wyjątkowe doznania wizualne. Telewizor stanowi także doskonałą ozdobę każdego wnętrza. Wysokiej klasy pilot posiada eleganckie, płaskie i podświetlane klawisze, a także metalizowane wykończenie. Boki i tył pilota pokrywa pozyskiwana odpowiedzialnie skóra szkockiej marki Muirhead.

Krystaliczny obraz i wysokiej jakości dźwięk

Telewizory Philips OLED+ są powszechnie znane z wysokiej rozdzielczości obrazu dzięki procesorowi P5 czwartej generacji, który odpowiada za pięć głównych elementów składających się na jakość obrazu (poprawa materiału źródłowego, kolory, kontrast, płynność ruchu i ostrość obrazu).Technologia sztucznej inteligencji pozwala uzyskać obraz bardziej naturalny i realistyczny niż na jakimkolwiek innym telewizorze.

Przy wsparciu sztucznej inteligencji Philips OLED+935 generuje ostry jak brzytwa obraz, zaś perfekcyjny dźwięk powstaje dzięki współpracy z Bowers & Wilkins. Model ten to pierwszy telewizor marki Philips wyposażony zarówno w specjalne głośniki Dolby Atmos Elevation, jak i unikalny układ Bowers & Wilkins Tweeter-on-Top, które poszerzają scenę, budują wrażenie głębi dźwięku w filmach, grach i transmisjach sportowych.

O TP Vision:

TP Vision Europe B.V. (TP Vision) to zarejestrowana w Holandii firma z siedzibą w Amsterdamie, która w całości należy do TPV Technology Limited (TPV), jednego z wiodących producentów monitorów i telewizorów na świecie. TP Vision jest czołowym graczem na rynku elektroniki użytkowej w obszarze RTV. Firma koncentruje się na rozwoju, produkcji i sprzedaży urządzeń pod marką Philips – telewizorów (w Europie, Rosji, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Południowej, Indiach, a także w wybranych krajach Azji i Pacyfiku) oraz sprzętu audio (na całym świecie). TP Vision łączy rozpoznawalność marki Philips z doświadczeniem w zakresie rozwoju i projektowania produktów, doskonałymi działaniami operacyjnymi i pozycją TPV na rynku. Celem firmy jest tworzenie urządzeń, które oferują konsumentom najwyższą jakość dźwięku i obrazu.

TP Vision

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Wrzesień 5, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty