Współpraca z profesjonalistami

Zostań naszym ekspertem!

DOM.pl to miejsce, gdzie możesz wykazać się swoją wiedzą, talentem i dać upust swojej inwencji twórczej:)

Czy znasz naszą Akademię Budowlaną? Zobacz, w ustalonych kategoriach dotyczących szeroko pojętego budownictwa staramy się przedstawić naszym Czytelnikom wszystkie informacje, których potrzebują, bez względu na którym etapie znajduje się ich budowa. Dzielimy się z nimi wiedzą z zakresu zarówno stawiania ścian murowanych, jak i pomagamy wybrać wazon do salonu.

Przykładamy wagę do tego, aby w Akademii nie pojawiały się artykuły marketingowe. Zależy nam, aby nasz Czytelnik uzyskał pomoc i fachową poradę. Przeczyta więc informację nie jaką farbę ma wybrać i która jest najlepsza, ale w jaki sposób użyć tej farby, by ściany cieszyły wzrok przez lata.

Jeżeli jesteś instalatorem, malarzem, tynkarzem doskonale wiesz, w jaki sposób przeprowadzić prace budowlane i wykończeniowe.

Podziel się z nimi swoją wiedzą, doradź, w jaki sposób mają budować czy urządzać swój dom. Pamiętaj! Grupa DOM.pl to nie jeden, ale kilka portali, na łamach których możesz zaprezentować swoją wiedzę i umiejętności.

Dom.pl – szczęśliwy dom

SolidnyDom.pl – budownictwo dla profesjonalistów

IdealnyDom.pl -wyposażenie i urządzanie wnętrz

Moj.Dom.pl – portal społecznościowy dla osób budujących i urządzających dom

Napisz do nas. Jeżeli masz ciekawe materiały, pomożemy Ci je odpowiednio zredagować, dobrać atrakcyjne zdjęcia. Twoja informacja dotrze do naszych Czytelników, a Ty uzyskasz nie tylko opinię fachowca w swojej dziedzinie, ale również… aktywny link do swojej strony.