Regulamin forum

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem korzystania z Forum Budowlanego Dom.pl. Każdy Użytkownik portalu Moj.dom.pl może być Użytkownikiem Forum Budowlanego Dom.pl

Regulamin Forum budowlanego Dom.pl

Niniejszy regulamin określa zasady, zakres i warunki korzystania z forum budowlanego, udostępnionego na stronie https://moj.dom.pl/forum-budowlane.

 

1. Forum budowlane Dom.pl służy do wymiany poglądów, opinii i doświadczeń internatów na tematy związane z budownictwem, projektami domów jednorodzinnych, ich zakupu, budowy i wykańczania.

 

2. Forum Budowlane Dom.pl jest częścią portalu społecznościowego moj.dom.pl

 

3. Administrator forum firma BM PARTNER Sp. z o.o. – nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum przez uczestników, w tym również Ekspertów Forum.

 

4. Administrator ma prawo do usuwania niektórych wypowiedzi, jeśli nie spełniają one wymogów regulaminu, w szczególności, gdy:

  • wypowiedzi naruszają prawo prasowe,
  • wypowiedzi naruszają dobra osobiste, dobre obyczaje, zawierają treści wulgarne lub obraźliwe,
  • Użytkownik Forum wykorzystuje je do zamieszczania treści niezgodnych z tematyką portalu i Forum budowlanego,
  • wypowiedzi zawierają linki do zewnętrznych stron www,
  • Użytkownik Forum zamieszcza reklamy bądź inne materiały lub ogłoszenia o charakterze komercyjnym, również w nicku czy podpisie. Osoby zainteresowane reklamą na www.dom.pl proszone są o kontakt Działem Reklamy reklama@dom.pl
  • Użytkownik Forum narusza regulamin i nie stosuje się do uwag Moderatora,

5. Administrator forum zastrzega sobie prawo do przenoszenia wypowiedzi, jeżeli znajdują się one w nieodpowiednim temacie Forum bądź usuwania ich, jeżeli taki sam lub bardzo podobny wątek istnieje już na Forum.

 

6. Użytkownik Forum jest zobowiązany do nie zamieszczania pod swoim nazwiskiem wypowiedzi osób trzecich.

 

7. Użytkownik Forum ma możliwość uzyskania porady czy sugestii wypowiadających się na Forum Ekspertów.

 

8. Użytkownik Forum ma możliwość skontaktowania się z Administratorem Forum, a także zamieścić swoje uwagi i sugestie dotyczące działania Forum w stworzonym do tego wątku https://moj.dom.pl/forum-budowlane/15/pytania-do-administratora

 

9. Administrator ma prawo do cytowania wybranych wypowiedzi uczestników Forum w swoich publikacjach na stronach portalu www.dom.pl. Użytkownik Forum, którego wypowiedź została wykorzystana, nie pobiera z tego tytułu wynagrodzenia.

 

10. Administrator strony mają prawo zmienić niniejszy regulamin.

 

11. Użytkownik Forum jest zobowiązany do przestrzegania zasad niniejszego regulaminu.

 

12. Administrator zamieścił informacje nt prowadzonej polityki prywatności i ochrony danych osobowych Użytkowników w Regulaminie portalu społecznościowego Mój.dom.pl oraz w Polityce Prywatności