pasek2

Serwisy Grupy DOM.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami, przydatnymi na każdym etapie budowy, remontu czy aranżowania wymarzonych czterech kątów.

Budowa i urządzanie

Serwisy Grupy DOM.pl to kompendium wiedzy i inspiracji dla osób, które budują i urządzają dom czy mieszkanie. Nasi Użytkownicy znajdą w nich informacje i porady, ciekawe pomysły i atrakcyjne zdjęcia.

DOM.pl – szczęśliwy Dom

DOM.pl to portal ogólnobudowlany, w którym znajdą Państwo m.in. bardzo dużo porad z zakresu budowy domów, wykańczania wnętrz, aranżacji ogrodu i urządzania mieszkania czy domu. Zgodnie z prowadzonymi badaniami użytkownikiem są osoby, których celem jest zakup, budowa i urządzenie domu/mieszkania. Wiele z zamieszczanych informacji jest także przydatnych osobom budującym dom sposobem gospodarczym lub nadzorującym swych fachowców.

Głównym działem portalu jest Akademia Budowlana – stale powiększany zbiór poradników, przygotowywanych w przejrzysty, ciekawy dla każdego inwestora sposób. Jest to przewodnik dla osób budujących dom i tych, którzy już mieszkają. Mimo imponującej liczby tekstów, Akademia jest bardzo przyjazna dla Użytkownika dzięki kategoriom ułatwiającym dotarcie do interesującego go materiału:

  • Budowa i Remont – tu znajdują się tematy okołobudowlane, poruszające zagadnienia od wyboru projektu do zakończenia budowy domu. Polecane rozwiązania czy opisy produktów, opracowywane są w przystępny sposób, zawierają minimum fachowego czy marketingowego słownictwa.
  • Instalacje – to kategoria techniczna opisująca możliwości systemów ogrzewania, elektryki czy systemów alarmowych. Teksty opracowywane są w oparciu zarówno o nowoczesne rozwiązania ekologiczne i energooszczędne, jak i dotychczasowe instalacje, z którymi na co dzień spotykają się inwestorzy.
  • Wykańczanie – to dział, w którym znaleźć można wiele porad dotyczących przeprowadzania drobnych remontów i napraw. Poradniki krok po kroku prezentujące odnawianie ścian czy podłóg cieszą się wielką popularnością wśród domowych „złotych rączek”.
  • Wnętrza – to bardzo atrakcyjna kategoria, pełna inspirujących zdjęć, aranżacji i trendów. Znaleźć tu można poradniki, dzięki którym odmienić można każde, nawet najmniejsze wnętrze, niekoniecznie z wykorzystaniem wysokiego budżetu. Galerie wnętrz inspirują i pomagają odnaleźć własny styl, w którym najlepiej będzie się mieszkać.
  • Ogród – to teksty z pomysłami na aranżacje przydomowej przestrzeni. Oprócz inspirujących porad, znaleźć tu można również przewodnik po pracach i narzędziach ogrodowych, a także przegląd nowych produktów do ogrodzenia czy wyposażenia posesji.
  • Finanse i formalności – dział prawno-finansowy przyda się Użytkownikowi na każdym etapie budowy. Znajdują się tu porady prawne i najnowsze aktualizacje przepisów czy rozporządzeń, pomocne są także gotowe wzory pism czy dokumentów. Popularnością cieszą się również opracowania dotyczące kredytów na budowę czy zakup mieszkania.

Atrakcyjnym elementem domowej Akademii są również Porady Doradców. To miejsce, gdzie Użytkownicy mogą zadawać pytania doradcom branżowym znanych i rzetelnych firm, Partnerów Grupy DOM.pl. Osobom zainteresowanym najważniejszymi i aktualnymi informacjami z rynku budowlanego w Polsce dedykowany jest dział Wiadomości.

Mój.DOM.pl – społeczność

Mój.DOM.pl to nasz kolejny bardzo atrakcyjny portal. Tym razem naszym Użytkownikom umożliwiliśmy stworzenie społeczności osób budujących i urządzających swoje domy i mieszkania. W prosty, intuicyjny, znany każdemu internaucie sposób, można zakładać własne profile, dodawać swoje zdjęcia, zarówno z placu budowy, jak i te z wnętrza mieszkania, dzielić się swoimi doświadczeniami z fachowcami, mniej lub bardziej rzetelnymi.

Szczególnie chętnie odwiedzanym działem portalu społecznościowego jest Forum budowlane. Podzielone na konkretne kategorie forum umożliwia w sposób prosty dyskutowanie o problemach w czasie budowy i wykańczania, dzielenia się pomysłami i inspiracjami, a także poszukiwanie wsparcia u niezależnych ekspertów.

Aby dołączyć do naszej społeczności wystarczy się zarejestrować w serwisie.

Zakupy

Działy e-Commerce to bardzo popularne i rzetelne sklepy internetowe, obsługiwane przez profesjonalnych doradców. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Projekty domów – projekt Twojego nowego domu

Pracownia-projekty.dom.pl to unikalny w Polsce internetowy katalog projektów domów gotowych. Blisko 20 tysięcy projektów zostało stworzonych przez przez doświadczonych architektów, mających na swym koncie tysiące zrealizowanych domów. Użytkownicy mogą przeglądać projekty według różnorodnych kryteriów, dodawać je do ulubionych, oceniać i oczywiście kupować, w czym pomagają wykwalifikowani doradcy projektowi.

Oświetlenie.DOM.pl – lampy do Twojego domu i ogrodu

Nasz DOMowy sklep z lampami do domu i ogrodu to propozycja dla tych, którzy wiedzą, że oświetlenie może kształtować wnętrza, być nie tylko funkcjonalne, ale stanowić prawdziwą ozdobę. Dlatego nasza oferta to wyselekcjonowane produkty, w których najlepsi producenci oświetlenia połączyli funkcje użytkowe z estetyką.

Łazienki.DOM.pl – wyposażenie i akcesoria łazienkowe

Projektowanie łazienki, szczególnie jeśli jest to mała łazienka w bloku, nie jest prostą sprawą. Ale wyposażenie łazienki, meble i armatura łazienkowa prezentowane w naszym sklepie ułatwi to niełatwe zadanie.

Zamawiając produkty w naszych sklepach, Klienci mogą liczyć na stałe wsparcie doświadczonych sprzedawców, a nowoczesny system zamówień informuje nabywcę o każdym etapie realizacji.

Dołącz do nas – zapraszamy!