Start Arrow Wiadomości Arrow Ociepl dom jeszcze w tym roku!

Ociepl dom jeszcze w tym roku!

Prognozy pogody na najbliższe miesiące nie napawają optymizmem, zima ma być w tym roku wyjątkowo mroźna. Dlatego, jeśli chcesz mieć ciepło w domu i nie stracić majątku na jego ogrzewanie, powinieneś zdecydować się na termomodernizację jeszcze tej jesieni. Średniej wielkości dom ocieplony grubą warstwą markowego styropianu to nawet kilka tysięcy złotych oszczędności rocznie.

Kompletny System Ociepleń Termo Organiki

Kompletny System Ociepleń Termo Organiki

Mimo informacji o ociepleniu klimatu na całym świecie, ostatnie lata pokazały, że w Polsce długie i bardzo mroźne zimy są wciąż normą. Profesjonalne ocieplenie domu zapewni, że będzie w nim ciepło, a rachunki za jego ogrzanie znacznie zmaleją.

Bez dwóch zdań termomodernizacja daje gwarancję, że dom stanie się przytulną oazą w zimne dni – mówi Krzysztof Krzemień, dyrektor ds. technicznych Termo Organiki – Eksperci są również zgodni, że ocieplenie domu daje pokaźne oszczędności finansowe oraz poprawia wygląd nawet bardzo starego budynku.

Jak wiele można oszczędzić, dzięki dobrze wykonanemu ociepleniu budynku?

Domy po termoizolacji zużywają znacznie mniej energii, która mimo różnych trendów na rynku surowców energetycznych, staje się z każdym rokiem coraz droższa. W porównaniu do budynku nieocieplonego koszty ogrzewania w okresie zimowym mogą być niższe nawet o 30-40 procent. Daje to, w zależności od rodzaju ocieplenia i wielkości domu, klika tysięcy złotych oszczędności tylko w jednym sezonie grzewczym. Najważniejsze elementy budynku wymagające izolacji to: ściany zewnętrzne, dachy, stropodachy. Najczęściej wybieranym materiałem izolacyjnym w Polsce jest styropian. Dobra, skuteczna termoizolacja budynku zależy od jakości płyt izolacyjnych. Prawidłowo wykonana, np. 15-centrymetrową warstwą styropianu w kropki, tworzy skuteczną barierę dla zimnego powietrza i gwarantuje oszczędności na ogrzewaniu. Eksperci zalecają, by termomodernizację wykonywać z zastosowaniem kompletnego systemu ociepleń, w skład którego wchodzą materiały izolacyjne, takie jak: styropian, kleje, tynki, zaprawy, grunty, siatki oraz farby zapewniające całościowe ocieplenie budynku. Użycie kompletnego systemu ociepleń, pochodzącego od jednego producenta, w połączeniu z profesjonalnym wykonaniem, daje gwarancję trwałości
i funkcjonalności ocieplenia przez wiele lat.

Więcej informacji: www.termoorganika.pl

Źródło:Termo Organika

Termo Organika
Wszystkie komunikaty (6406)

Dodane przez: Influentpl

Influentpl
Dodaj komentarz

Data dodania:


Październik 13, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty