Start Arrow Wiadomości Arrow Oczyści i napowietrzy – Wertykulator KCW 1738 marki Faworyt od firmy Krysiak

Oczyści i napowietrzy – Wertykulator KCW 1738 marki Faworyt od firmy Krysiak

Trawnik po zimie zastajemy zazwyczaj w złej kondycji, a w obumarłej warstwie przypominającej filc mogą rozwijać się bakterie chorobotwórcze i groźne grzyby. Zatem dobór sprzętu o odpowiedniej mocy, który dokładnie go oczyści jest niezbędny. W ten sposób woda, tlen, światło czy składniki mineralne, będą mogły bez problemu przenikać do głębokich warstw gleby i odpowiednio ją zregenerować. Z pomocą przyjdzie nam wtedy wertykulator, urządzenie może i mniej popularne niż kosiarka, ale bardzo istotne w pielęgnacji każdego ogrodu.

Oczyści i napowietrzy – Wertykulator FAW KCW1738 od firmy Krysiak

Największym atutem wertykulatora KCW 1738 marki Faworyt jest jego jego wielofunkcyjność. Oprócz wałka wertykulatora w zestawie dostępny jest również wałek do aeracji. Tego typu rozwiązanie 2w1, daje możliwość wykonania innych prac ogrodowych bez konieczności zakupu dodatkowego sprzętu. Jednym z podstawowych parametrów tego modelu jest silnik o mocy 1700W. Zasługuje on na szczególną uwagę, ponieważ duża moc przekłada się na efektywność oraz szybkość wykonywanej przez nas pracy. Dodatkowo silnik komutatorowy wyposażony został w zabezpieczenie przeciążeniowo-termiczne, które chroni go przed przegrzaniem. Gdy dochodzi do zbyt wysokiej temperatury, silnik zaprzestaje pracy i zapobiega uszkodzeniu się sprzętu. Warstwy usuniętego filcu oraz inne zanieczyszczenia, które wertykulator wydobył z naszej ziemi, bez problemu zmieszczą się w bardzo pojemnym koszu. Dzięki temu udogodnieniu zaoszczędzimy mnóstwo czasu i wysiłku. Faworyt KCW 1738 od firmy Krysiak wyposażony jest także w regulowany uchwyt. Użytkownik może zatem dopasować go do swojego wzrostu i cieszyć się komfortem użytkowania w wygodnej pozycji. Warto także zwrócić uwagę na 38-centymetrową szerokość roboczą i możliwość regulacji głębokości w wertykulatorze.

Wertykulator KCW 1738 marki Faworyt

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Marzec 16, 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
1
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Komentarze

Najnowsze komentarze

wad Odpowiedz 2018-05-17 13:02:04

u mnie wertykulator przydaje sie co roku na wiosne no i pozniej w ciagu roku tez mam stad cedrus.com.pl/maszyny/wertykulatory

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty i pielęgnacja ogrodów

Obejrzyj zdjęcia domowników