Start Arrow Wiadomości Arrow Od 20 lat w Polsce – okrągły jubileusz firmy Wolf Technika Grzewcza

Od 20 lat w Polsce – okrągły jubileusz firmy Wolf Technika Grzewcza

Niemiecki koncern Wolf, specjalizujący się w produkcji najwyższej klasy urządzeń grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, to jeden ze światowych liderów tej branży. Znaczny udział w osiągnięciu takiej pozycji miał bez wątpienia polski oddział przedsiębiorstwa – firma Wolf Technika Grzewcza, który w tym roku obchodzi 20-lecie istnienia. 

Wywodząca się z niemieckiego Mainburga firma Wolf swoją renomę zbudowała na umiejętnym połączeniu najnowocześniejszej technologii, innowacyjnych rozwiązań z profesjonalną obsługą techniczną. Choć początki koncernu sięgają roku 1963 (produkcja urządzeń do osuszania chmielu), to dopiero 20 lat później poszerzył on ofertę o kotły grzewcze i w ten sposób wkroczył na drogę prowadzącą do obecnego sukcesu. Już w latach 80. XX wieku prywatni inwestorzy importowali produkty marki Wolf nad Wisłę, doceniając ich jakość i niezawodność. Przełomem dla naszego kraju okazał się być rok 1996, w którym to koncern zdecydował się na otworzenie swojej filii Polsce. Od momentu rozpoczęcia działalności firmy Wolf Technika Grzewcza na terenie naszego kraju mija właśnie 20 lat. Przez ten czas kotły grzewcze, systemy wentylacyjne i solarne, a także urządzenia klimatyzacyjne marki Wolf zyskały w naszym kraju ogromną popularność i należne im uznanie.

Obchodząca w tym roku 20-lecie istnienia spółka Wolf Technika Grzewcza stanowi centrum dystrybucji urządzeń marki Wolf wPolsce. Pierwsza siedziba firmy znajdowała się w Wiązowni koło Warszawy. Następnie główne biuro przeniesione zostało do centrum stolicy, a od 2003 roku mieści się ono w  podwarszawskim Sokołowie. W całym kraju rozlokowanych jest obecnie aż 296 oficjalnych punktów sprzedaży produktów Wolf, a także niemal 200 placówek serwisowych. Dodatkowo Wolf Technika Grzewcza uruchomił również dwa centra treningowe (w Sokołowie i Wrocławiu), w których szkoleni są instalatorzy, serwisanci oraz handlowcy. W trosce o najwyższą jakość usług firma organizuje nie tylko regularne kursy teoretyczne i praktyczne, ale oferuje także profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne dla współpracujących z nią podmiotów. Dzięki temu klienci mogą mieć pewność, że nie tylko otrzymają najwyższej klasy urządzenia grzewcze „Made in Germany”, ale i maksymalnie fachową obsługę.

Więcej informacji na temat firmy Wolf znaleźć można na stronie: www.wolf-polska.pl

Firma Wolf GmbH swoje początki datuje na rok 1963, kiedy to w niemieckim mieście Mainburg rozpoczęła produkcję urządzeń do osuszania chmielu. Późniejsze lata przyniosły dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa i otwarcie się na nowe dziedziny działalności. Dziś Wolf GmbH jest liderem wśród producentów urządzeń grzewczych, solarnych, wentylacyjnych i solarnych, a także pierwszą firmą, która wprowadziła 5-letnią gwarancję na urządzenia grzewcze i solarne. Przedsiębiorstwo stało się także prekursorem swojej branży i jako pierwsze wprowadziło w Niemczech certyfikację produkcji zgodną z normą ISO 9001. Długa lista obiektów referencyjnych stanowi dla firmy powód do dumy i jest potwierdzeniem, iż oferowane produkty charakteryzują się najwyższą niemiecką jakością.

Wolf Technika Grzewcza Sp. z o.o.
Sokołów, ul. Sokołowska 36
05-806 Komorów k. Warszawy
tel. 22 720 69 01
fax 22 720 69 02
email: wolf(at)wolf-polska.pl

Dodane przez: Fly PR

Fly PR
Dodaj komentarz

Data dodania:


styczeń 22, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty