Start Arrow Finanse i prawoArrowBudowa i prawoArrow Odległość budynku od jezdni

Odległość budynku od jezdni

W jakiej odległości od zewnętrznej krawędzi jezdni powinny być usytuowane obiekty budowlane przy drogach gminnych?

Zgodnie z przepisami art. 43 ustawy z dnia 21 marca 1985 r. o drogach publicznych, obiekty budowlane przy drogach gminnych powinny być usytuowane od zewnętrznej krawędzi jezdni w odległości co najmniej:

–   6 m – w terenie zabudowy,

15 m – poza terenem zabudowy.

Autor: UM st. Warszawy

Dodane przez: martah

martah
Dodaj komentarz

Data dodania:


Styczeń 27, 2010
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

  • Lampa wisząca ALANYA Gray

  • Kinkiet EMMA PINK

  • Lampa wisząca Galaxy 1643

  • Lampa stojąca VIRGO Grey II

  • Kinkiet ALANYA White

  • Nowoczesny plafon LED z pilotem Melos DL-F37T

  • Lampa Biurkowa Diamond Black

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: finanse i prawo

Obejrzyj zdjęcia domowników