Start Arrow WykańczanieArrowNowe podłogi i posadzkiArrow Odporne i ciepłe podłogi winylowe – galeria wnętrz

Odporne i ciepłe podłogi winylowe – galeria wnętrz

Podłogi winylowe mogą być zbudowane całkowicie z winylu lub jest nim pokryta tylko wierzchnia strona. Są one wyjątkowo odporne i wytrzymałe, zabezpieczone przed zarysowaniami i ścieraniem. Podłoga winylowa nie boi się również plam i wody, dlatego może być stosowana na przykład jako posadzka w kuchni.

Zobaczmy, jak wygoda i trwałość w użytkowaniu przekłada się na estetykę wnętrza, wykończonego podłogą winylową:

Podłogi winylowe to 5 mm podłogi przypominające formą tradycyjne panele, dodatkowo pokryte wzmocnioną poliuretanem winylową warstwą użytkową o grubości 0,3 mm, która zapewnia im doskonałą odporność na zarysowania i ścieranie.

Autor: Podłoga winylowa Laguna Wood firmy Windmöller, dystr. Witex Polska

Podłogi z korka mogą zostać pokryte wysokiej jakości winylem odpornym na ścieranie i zarysowania, który sprawia, iż powierzchnia wygląda jak nowa przez wiele lat.

Autor: Podłogi Vinylcomfort marki Wicanders, Dom Korkowy

Podłogi winylowe są również odporne na zaplamienia i wodę, dlatego też utrzymanie mieszkania w nieskazitelnej czystości nie będzie stanowiło problemu, nawet w przypadku takich miejsc jak kuchnia czy łazienka.

Autor: Podłoga winylowa Laguna Wood firmy Windmöller, dystr. Witex Polska

Podłogi wykonane z korka również mogą być stosowane w mokrych pomieszczeniach. Z myślą o zastosowaniu podłogi korkowej w łazience, nakłada się na nią specjalną warstwę, która zwiększa ochronę przed dużą ilością wody.

Autor: Podłogi korkowe Identity Tea z kolekcji Identity firmy Wicanders, Dom Korkowy

Oprócz ważnych zalet technicznych, elastyczna winylowa powierzchnia zapewnia ciepło i komfort, nawet jeśli stajemy na niej bosymi stopami, a dodatkowo w połączeniu z wyczuwalną strukturą powierzchni daje nadzwyczaj przyjemny i realistyczny efekt.

Autor: Podłoga winylowa Laguna Wood firmy Windmöller, dystr. Witex Polska

Podłogi winylowe są mocne, trwałe i solidne, a przy tym ciepłe, komfortowe i delikatne w dotyku. Zaletą jest również bardzo bogata paleta wzorów, od bardzo jasnych, kremowych, poprzez klasyczne, do wyrazistych i mocnych barw.

Autor: Podłoga winylowa Laguna Wood firmy Windmöller, dystr. Witex Polska

Wysoka klasa użyteczności podłóg winylowych sprawia, że można wykorzystywać je w mocno eksploatowanych wnętrzach domu, jak kuchnia czy korytarz ale też hotelowych pokojach, restauracjach, bez obaw, że podłoga straci swój blask i koloryt.

Autor: Podłoga winylowa Laguna Stars firmy Windmöller, dystr. Witex Polska

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
1
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Komentarze

Najnowsze komentarze

Ciemne podłogi: przytulne wnętrza z pazurem | www.Dom.pl Odpowiedz 2013-10-08 13:48:00

[...] Odporne i ciepłe podłogi winylowe – galeria wnętrz Podłogi winylowe mogą być zbudowane całkowicie z winylu lub jest... więcej [...]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty