Start Arrow Finanse i prawoArrowBudowa i prawoArrow Odśnieżanie posesji i dachu przez właściciela domu. Jakie ma obowiązki?

Odśnieżanie posesji i dachu przez właściciela domu. Jakie ma obowiązki?

Zobacz także:

Montaż zabezpieczeń śniegowych na istniejącym dachu

Projekt domu, szczególnie takiego, który budowany będzie w rejonach klimatycznych o dużej ilości opadów śnieżnych, powinien przewidywać zabezpieczenia śnieżne tak, by ich montaż mógł się odbyć na etapie budowy dachu. Jeśli projekt dachu nie zakłada ich zastosowania, warto skonsultować z dekarzem dodanie tych elementów. Czy jednak ich montaż możliwy jest na istniejącym, gotowym już dachu?

Akcesoria Ogrodnicze – ręczne odśnieżanie

Najpopularniejsze są łopaty śniegowe, szufle i odgarniacze. Choć wydaje nam się, że możemy samodzielnie przygotować prowizoryczną łopatę z kawałka sklejki przymocowanej do trzonka, to jednak praca nią może się okazać nie tylko mało komfortowa, jak i na dłuższą metę niemożliwa. Dlatego warto wyposażyć nasz warsztat domowy w profesjonalne akcesoria ogrodnicze.

Akcesoria Ogrodnicze – mechaniczne odśnieżarki

Największą zaletą odśnieżarek elektrycznych jest ich niewysoka cena – możemy je kupić już za około 500 złotych. Ponadto nie wytwarzają za dużo hałasu, dzięki czemu nie będziemy zakłócać spokoju naszych sąsiadów. Są też łatwe w obsłudze, zwrotne i dosyć lekkie, dzięki czemu możemy łatwo je przenosić.

« Wstecz

Autor: Redakcja DOM.pl

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


luty 26, 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty