Start Arrow OgródArrow Ogrodowe kuchnie letnie – pomysł na ogród!

Ogrodowe kuchnie letnie – pomysł na ogród!

Wiosną, w lecie i wczesną jesienią praca oraz wypoczynek na wolnym powietrzu to wymarzony sposób na spędzanie wolnego czasu. Te pory roku to właśnie okres wzmożonych prac ogrodniczych oraz beztroskiego lenistwa.

Właśnie z myślą o wypoczynku powstała kolekcja wprowadzająca nową jakość relaksu w obrębie domu i ogrodu. Projekty ogrodowych kuchni letnich pracowni PRO ARTE łączą funkcjonalność salonu, pokoju jadalnego, kuchni oraz grilla pod chmurką.

(Ogrodowe kuchnie letnie to przede wszystkim propozycja dla rodzin i wszystkich osób ceniących sobie komfortowy wypoczynek na świeżym powietrzu.)

Zawsze świeżo i zdrowo

Pełną radość z bezpośredniego dostępu do grządek z ziołami i zieleniną oraz niepowtarzalnego smaku przyrządzonych samemu grillowanych przysmaków zagwarantuje właśnie innowacyjna ogrodowa kuchnia letnia. To dzięki ulokowaniu kuchni i tzw. biesiadziska (czyli po prostu miejsca do biesiadowania) w centrum ogrodu można się cieszyć bliskością ogrodu warzywnego i pewnością, że podane dania zaskoczą wszystkich świeżością oraz niepowtarzalnym, domowym charakterem.

Kuchnia letnia będzie pretekstem do wspólnego rodzinnego gotowania, a nawet polem do popisu dla rywalizujących ze sobą w przyrządzaniu specjałów przyjaciół.

(Jeśli masz dość kiełbasy z grilla i chciałbyś zwiększyć wachlarz swoich możliwości kulinarnych i towarzyskich, to powinieneś zainteresować się właśnie projektami ogrodowych kuchni letnich.)

Bezpiecznie i komfortowo

Ogrodowa kuchnia letnia to przede wszystkim rozwiązanie dla miłośników posiłków i imprez na świeżym powietrzu, ceniących sobie wygodę i pewność, że w kuchni letniej nie zaskoczą ich deszcz, wiatr czy nadmierne słońce, z którymi dotąd należało się liczyć organizując piknik, obiad lub spotkanie w ogrodzie. Z dachem nad głową i zamykaną przestrzenią biesiadziska wszystkie niebezpieczeństwa nie są już groźne.

(Ogrodowa kuchnia letnia PRO ARTE to budynek wielofunkcyjny, który świetnie opisuje formuła 4 w 1. Jeśli zainwestujesz w to połączenie altany, kuchni, grilla i salonu to z pewnością nie będziesz żałował.)

(Projekty kuchni letnich różnią się między sobą. Najmniejsza z nich ma 18,82m2 a największa 43,12 m2. Średnio na 30m2 zmieści się biesiadzisko ogrodowe, łączące funkcje jadalni, salonu i kuchni, następnie łazienka, pomieszczenie gospodarcze i dodatkowo – obszerny taras z wygodnymi meblami ogrodowymi.)

(Kuchnia letnia KL8 wyposażona jest także w jacuzzi. Znajduje się ono na tarasie z przodu po lewej.)

Wszystko w jednym miejscu. Bez biegania z jedzeniem

Przy projektowaniu tej kolekcji architektom przyświecała myśl, by maksymalnie odciążyć domowników, zwolnić ich z wielu prac domowych związanych z organizacją imprez w domu. Teraz na przybycie rodziny i gości gotowa ma być tylko ogrodowa kuchnia letnia a nie cały dom.

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty