Start Arrow Wiadomości Arrow Okap kominowy: świeży klimat w kuchni

Okap kominowy: świeży klimat w kuchni

Gotowanie najsmaczniejszych potraw bez odpowiedniej wentylacji, może przyczynić się do nieplanowanego zaproszenia sąsiadów na kolację. By oszczędzić pozostałym zapachów przyrządzanego steka lub równie aromatycznego łososia, powinniśmy wyposażyć kuchnię w wydajny okap. Nowość z oferty marki Bosch wyróżnia się wielką mocą i cichą pracą, które w połączeniu pozwalają uzyskać efekt świeżości, nawet podczas gotowania najbardziej aromatycznych potraw.

O wyjątkowo skuteczne rozprawianie się w obiegu zamkniętym z niepożądanymi zapachami dba nowoczesny system filtracji. Składa się on z metalowego filtra przeciwtłuszczowego oraz z aktywnego filtra węglowego. Wspomniany filtr przeciwtłuszczowy wykonany został w oparciu o technologię szczelinową, która sprawia, że okap pochłania jeszcze więcej tłuszczu niż dotychczas, zapobiegając tym samym jego osadzaniu się na ścianach, czy na frontach mebli. Dodatkową zaletą wspomnianych filtrów metalowych jest łatwość utrzymania ich w czystości, dzięki możliwości mycia w zmywarce.  Właściwy przebieg pracy urządzenia umożliwia system elektronicznego sterowania TouchControl, który dokładnie reguluje również mocy wentylatora. W zależności od intensywności oparów do dyspozycji pozostają trzy stopnie mocy oraz jeden tryb intensywny.

(Okap Bosch DWK06G660)

Pełen komfort obsługi okapu gwarantuje również cyfrowy wyświetlacz, zaś o odpowiednie oświetlenie płyty i znajdujących się na niej potraw, dbają energooszczędne i wydajne halogeny. Wykonany z najwyższej jakości stali szlachetnej i szkła okap DWK06G660 podkreśla charakter nowoczesnego wnętrza.

Okap DWK06G660
– 3-stopniowa regulacja wentylatora + tryb intensywny
– elektroniczne sterowanie TouchControl
– nowoczesny system filtracji, w tym filtr szczelinowy
– halogenowe oświetlenie stanowiska pracy
– cena: 2579 zł

Autor: Materiały prasowe


Wszystkie komunikaty (2408)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Sierpień 28, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty