Start Arrow Wiadomości Arrow Okap kuchenny w szklanej oprawie

Okap kuchenny w szklanej oprawie

Coraz większą popularnością cieszy się wykorzystanie w aranżacji przestrzeni kuchennych elementów szklanych. Wraz z rozwojem trendów, producenci sprzętu AGD proponują innowacyjne urządzenia, które nie tracąc na swojej funkcjonalności, podkreślają nowoczesny charakter wnętrza. Nowość w ofercie firmy Ciarko – okap kuchenny Cube Glass – to odpowiedź na rosnące potrzeby Polaków w zakresie dekoracji wnętrz zgodnie ze światowymi trendami aranżacyjnymi.

Szkło, dzięki swojej wytrzymałości oraz łatwości w utrzymaniu, stwarza ogromne możliwości wykorzystania jego elementów także w kuchni. Nie chłonie zapachów, jest odporne na wilgoć, promienie UV i wysoką temperaturę. Okap kuchenny Cube Glass Ciarko Design wykonany został z najwyższej jakości materiałów, w tym hartowanego szkła, które podkreśla nowoczesny charakter urządzenia. Wyróżnikiem okapu jest także prostota linii i doskonała forma, dzięki której możliwe jest wkomponowanie urządzenia w przestrzeń międzyszafkową i dopasowanie go do powierzchni frontów mebli.

Na funkcjonalność urządzenia wpływają dodatkowo takie rozwiązania, jak: oświetlenie LED, timer, sterowanie dotykowe sensor touch czy za pomocą smartfona. Okap może pracować w trybie pochłaniacza lub wyciągu. Wydajność urządzenia to 720 m³/h.

Szerokość: 70 cm
Cena netto: 2 681 zł

Autor: Materiały prasowe


Wszystkie komunikaty (815)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


styczeń 3, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

  • Lampa sufitowa Cubus 4pł. TK Lighting + gratis...

  • Promocja

    Plafon Various Biało-szaro-biały Kolor apli: ...

  • Promocja

    Zwis Burn Black 1 pł.

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: wnętrza