Start Arrow Wiadomości Arrow Okap otwarty na wyzwania – model QUADRO od Ciarko Design

Okap otwarty na wyzwania – model QUADRO od Ciarko Design

Jak dobrać sprzęt AGD, który najlepiej będzie spełniał swoje funkcje i jednocześnie nie zajmie zbyt wiele miejsca w przestrzeni międzyszafkowej? Rozwiązaniem są praktyczne urządzenia, które mają możliwość dostosowania funkcjonalności podczas pracy, a kiedy są wyłączone – stanowią wyrazisty dodatek w aranżacji kuchni.

okap QUADRO marki Ciarko Design

Taki jest okap QUADRO marki Ciarko Design, który dzięki otwieranej klapie pozwala kontrolować efektywność pracy. Model zachwyca niebanalną, minimalistyczną formą, ukrytą w czarnym szkle. Zwraca uwagę subtelnym elementem kolorystycznym, dzięki czemu idealnie wpasuje się również w projekt kuchni nowoczesnej. Odznacza się także wysoką wydajnością i bardzo cichą pracą.

okap QUADRO marki Ciarko Design

Zaprojektowany dla komfortu

QUADRO to okap kominowy, przystosowany do montażu przy ścianie. Jego skośny kształt pozwala zaoszczędzić miejsce pomiędzy szafkami, jednocześnie stanowiąc subtelną ozdobę zabudowy kuchennej. Urządzenie wykonano z najwyższej jakości materiałów – stali nierdzewnej i cienkiego, czarnego szkła. Stanowi ono idealne tło dla wszystkich innych kolorów, pięknie kontrastuje z białą zabudową meblową, a także podkreśla naturalne odcienie drewna. Gwarantuje także wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwe utrzymanie okapu w czystości. Dzięki zielonemu obramowaniu części uchylnej, urządzenie nabiera lekkości i nowoczesnego stylu. Charakterystycznym elementem budowy QUADRO jest także otwierana klapa, którą podnosi się podczas rozpoczęcia pracy okapu. Kąt jej nachylenia umożliwia regulowanie intensywności pochłaniania nieprzyjemnych zapachów i pary wodnej.

okap QUADRO marki Ciarko Design

Przystosowany do wzmożonej pracy

Okap wyposażono w niezwykle wydajny silnik, który w ciągu godziny filtruje 720 m3 powietrza. Nawet podczas pracy na średnim biegu jego głośność nie przekracza 56 dB, a pobór mocy pozostaje na standardowym poziomie. W zależności od specyfiki wnętrza QUADRO może być zainstalowany jako wyciąg lub pochłaniacz. Do pracy w trybie pochłaniacza przeznaczone są proste w konserwacji filtry węglowe kasetonowe, natomiast w trybie wyciągu zastosowano wysokiej jakości aluminiowe filtry, które wygodnie można myć w zmywarce. Urządzenie wyposażono w energooszczędne i wydajne oświetlenie LED oraz intuicyjny panel sterowania SENSOR TOUCH który ułatwia regulację prędkości. Dodatkowa funkcja Timer umożliwia automatyczne wyłączenie okapu po określonym odstępie czasu, a czujnik zabrudzenia filtra wskaże konieczność jego oczyszczenia lub wymiany.

Dane techniczne:
Wydajność – 720 m3/h (w trybie intensywnym)
Pobór mocy – 281 W
Zakres prędkości – 4
Głośność – 61 dB
Szerokość – 60 cm

Źródło:Ciarko Design

Ciarko Design
Wszystkie komunikaty (6574)

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Kwiecień 25, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty