Start Arrow Wiadomości Arrow Okna PETECKI dla budownictwa pasywnego

Okna PETECKI dla budownictwa pasywnego

Nieograniczone możliwości aranżacji, parametry budownictwa pasywnego. Już dziś zainwestuj w rozwiązania przyszłość.

Okna PETECKI FUTURE zostały opracowane z myślą o nowoczesnych projektach budownictwa niskoenergetycznego. Najnowsze technologie pozwalają  na produkcję okien o jednym z najlepszych współczynników przenikania ciepła. Produkt wyróżniają rewelacyjne parametry termoizolacyjne, które doskonale komponują się  w połączeniu z klasycznym wzornictwem.

Co sprawia, że okna PETECKI FUTURE są wyjątkowym produktem, dostępnym na polskim rynku?

Pakiet szybowy

Standardowy termoizolacyjny pakiet 3 szybowy o współczynniku przenikania ciepła U = 0,5. Opcjonalnie istnieje możliwość zastosowania pakietów 4-szybowych o U =0,3. Szklenie o szerokości do 52 mm pozwala na stosowanie wielu różnych energooszczędnych, antywłamaniowych oraz akustycznych pakietów szybowych.

Ciepła ramka

Opcjonalnie istnieje możliwość zastosowania międzyszybowych ciepłych ramek polimerowych w 6 dostępnych kolorach. Znacznie wpływają na poprawę termiki i walorów estetycznych całego okna.

Okucie

Renomowane okucia Roto NT umożliwiają zastosowanie różnorodnych, funkcjonalnych rozwiązań: zabezpieczeń antywyważeniowych, czujników otwarcia, hamulca w klamce, stopniowanego uchyłu czy też rozwiązania typu Tilt First zaprojektowanego z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych.

RAU-FIPRO

Rdzeń profili został wykonany z tworzywa na bazie kompozytów RAU-FIPRO, który zapewnia najwyższe parametry statyczne bez konieczności zastosowania wzmocnienia stalowego. Likwiduje to mostki termiczne i umożliwia projektowanie okien nawet do wymiaru 1360×2640 mm w jednym skrzydle.

System profili

6 – komorowy profil o szerokości 86mm zapewnia optymalne właściwości termiczne, akustyczne i statyczne. Jako kompletny system umożliwia produkcję drzwi zewnętrznych oraz drzwi podnoszono-przesuwnych typu HS. Występuje również w wersji z nakładkami aluminiowymi w kolorach RAL.

Estetyka

Prosta i ponadczasowa linia stylistyczna w połączeniu z zastosowaną technologią pozwoli na uzyskanie doświetlonych, nowoczesnych wnętrz. Gładka i estetyczna powierzchnia HDF (High Definition Finishing) gwarantuje łatwość w czyszczeniu i pielęgnacji.

Uszczelki

Potrójny układ uszczelek zapewnia doskonałą szczelność, izolację termiczną i akustyczną. Innowacyjny kształt uszczelek zmniejsza siły potrzebne do zamykania i otwierania okien.

PHZ (passivhaus zertifiziert)

Opcjonalnie w oknach PETECKI FUTURE Design 86 MD istnieje możliwość zastosowania systemu GENEO PHZ. Dzięki wypełnieniu komór wewnętrznych wkładkami docieplającymi, stolarka znacznie przewyższa parametry wymagane w budownictwie pasywnym.

Bezpieczeństwo – odporność na włamanie (klasa WK3)

Okna PETECKI FUTURE zostały wyprodukowane zgodnie z zalecanymi normami, oznacza to że posiadają specjalne certyfikaty bezpieczeństwa poparte specjalistycznymi testami. Produkt posiada klasę bezpieczeństwa WK3. Oznacza to, że okno stawia opór przypadkowemu włamywaczowi dysponującemu nie tylko prostymi narzędziami, ale także stalowym łomem.

Dzięki tym wszystkim właściwościom okna PETECKI FUTURE dają możliwość zaprojektowania dużych przeszkleń, które umożliwiają pozyskanie ciepła z energii słonecznej. Jest to wyjątkowy produkt, będący bezkompromisowym połączeniem nieograniczonych możliwości aranżacji oraz najwyższych parametrów technicznych i użytkowych.

fot. PETECKI

fot. PETECKI

fot. PETECKI

fot. PETECKI

fot. PETECKI

Dodane przez: newss

Dodaj komentarz

Data dodania:


Styczeń 12, 2017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: okna i drzwi