Start Arrow Wiadomości Arrow Okna PVC w bogatej gamie oklein

Okna PVC w bogatej gamie oklein

Linia okien Wood Look od firmy MS więcej niż OKNA, choć wykonana w technologii PVC, dzięki połączeniu innowacyjnej techniki łączenia ram i skrzydeł oraz bogatej ofercie oklein, do złudzenia przypomina okna drewniane.

Kolekcja okien Wood Look, produkowanych w technologii HFL (Holz Fenster Look) to jedna z pierwszych tego typu propozycji na polskim rynku. Dzięki zastosowaniu sytemu HFL, elementy pionowe z poziomymi łączą się pod kątem 90°, podczas gdy w standardowych oknach PVC, wynosi on 45°. Wykonane w ten sposób dają ciekawy efekt wizualny, zwłaszcza w połączeniu z drewnopodobnymi okleinami. Co więcej, dzięki potrójnej szybie SUPERtermo, w zestawieniu ze wzmocnieniami termicznymi MS oraz ramką międzyszybową Super Spacer®, okna te mają bardzo dobry współczynnik przenikania ciepła. Wynosi on tylko 0,72 W/m2K dla okna referencyjnego (1230 x 1480 mm) i odpowiednio 0,82 W/m2K dla okna ze słupkiem (1465 x 1435 mm).

Seria Wood Look łączy w sobie walory estetyczne stolarki drewnianej z zaletami okien PVC. Produkty z tej linii są proste i tanie w konserwacji. W przeciwieństwie do wyrobów z naturalnych materiałów, nie generują dodatkowych kosztów związanych z pielęgnacją i utrzymaniem ich w nienagannym stanie.

Okna Wood Look z pewnością przypadną do gustu mieszkańcom domków jednorodzinnych, a zwłaszcza zwolennikom klasycznego stylu. Poza samym systemem łączeń, który doskonale imituje te stosowane w oknach drewnianych, producent proponuje również bogatą paletę kolorów oklein, co zwiększa możliwości aranżacyjne. Aby okna jeszcze lepiej pasowały zarówno do elewacji jak i wnętrza domu, na zewnętrznej i wewnętrznej stronie ramy można zastosować odmienne kolory okleiny.

(Linia okien Wood Look od firmy MS więcej niż OKNA)

Autor: Materiały prasowe


Wszystkie komunikaty (6574)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Październik 14, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty