Start Arrow Wiadomości Arrow OKNOPLAST Srebrnym Championem i Srebrną Budowlaną Marką Roku 2019

OKNOPLAST Srebrnym Championem i Srebrną Budowlaną Marką Roku 2019

Laureaci wyłaniani są w plebiscycie prowadzonym przez Centrum Badań i Analiz Rynku.

Ranking Budowlana Marka Roku to corocznie podejmowane przez firmę ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku – przedsięwzięcie badawcze, które pozwala wyłaniać marki budowlane cieszące się największym zaufaniem wykonawców. Wskazane przez fachowców firmy uhonorowane zostają prestiżowymi tytułami. W tym roku OKNOPLAST otrzymał aż dwie nagrody w kategorii okien elewacyjnych – Srebrnego Championa 2019 oraz Srebrną Markę Budowlaną 2019.

– Jesteśmy bardzo dumni, że kolejny rok z rzędu udało nam się zająć wysoką pozycję w rankingu. Szczególnie doceniamy to, że w zestawieniu uplasowali nas specjaliści – komentuje Magdalena Cedro-Czubaj, Dyrektor Marketingu w Grupie OKNOPLAST. – Jest to dla nas potwierdzenie, że OKNOPLAST pozostaje cenioną marką wśród wykonawców, którzy na co dzień używają naszych produktów.

Grupa OKNOPLAST w tym roku obchodzi 25-lecie swojej działalności. Na przestrzeni tych lat firma wprowadziła na rynek ponad 50 innowacyjnych produktów w skali europejskiej. Wśród nich znajduje się np. Pixel, czyli pierwsze designerskie okno, które dostarcza do wnętrz do 22% więcej światła. Dzięki niekonwencjonalnemu myśleniu OKNOPLAST kreuje trendy w branży okiennej w Polsce i za granicą i wyznacza kierunki rozwoju rynku na najbliższe lata.

Gala wręczenia nagród odbyła się 13 czerwca 2019 r. w Jachrance.

OKNOPLAST

Źródło:Oknoplast

Oknoplast
Wszystkie komunikaty (5940)

Dodane przez: newss

Dodaj komentarz

Data dodania:


Czerwiec 17, 2019
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 

Obejrzyj zdjęcia domowników