Start Arrow Projekty domówArrow Oryginalne projekty domów parterowych…

Oryginalne projekty domów parterowych…

Nowoczesne projekty domów parterowych to doskonałe rozwiązanie dla rodzin, posiadających małe dzieci lub osoby starsze. Rozmieszczenie pomieszczeń na jednym piętrze jest bezpieczne, a otwarte wnętrze zapewnia swobodę komunikacji między użytkownikami. Marzysz o oryginalnym projekcie domu parterowego dla siebie i dla Twojej rodziny? Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą!

Projekt ZA Dom w Nowym Meksyku CE (DOM ZA1-93) to nowoczesny dom parterowy, dedykowany dwu- lub czteroosobowej rodzinie. Prosta bryła budynku wpływa na niskie koszty realizacji projektu, a innowacyjny układ funkcjonalny pozwala na komfort użytkowania. Dom podzielono na dwie strefy: dzienną i nocną. Część dzienną tworzą: kuchnia, otwarta na jadalnię i salon, spiżarnia oraz niewielka toaleta. Warto dodać, że w centralnej części salonu ulokowano przytulny kominek, który umili niejeden wieczór. Dalej mamy rozbudowaną część nocną, w skład której wchodzą: trzy sypialnie i łazienka z wanną. Największa z sypialni posiada osobną garderobę i łazienkę. Projekt przewiduje także jednostanowiskowy garaż. Dom ten zaprojektowano w duchu nowoczesnej prostoty. Skromna elewacja podkreśla innowacyjny charakter projektu. 

Kolejnym, ciekawym domem parterowym jest projekt TP Driada 4 CE (DOM TP1-28). To dom niepodpiwniczony, posiadający dwustanowiskowy garaż. Na szczególną uwagę zasługuje elewacja, która jest połączeniem cegły i drewnianych elementów. Czytelne oddzielenie części dziennej od nocnej, ułatwia komunikację między gospodarzami. Strefa dzienna mieści w sobie kuchnię z wyspą i ze spiżarnią, połączoną z jadalnią i salonem oraz niedużą toaletę. Duże przeszklenia w pokoju dziennym, sprawiają, że dom jest oświetlony naturalnym światłem. Część nocna natomiast składa się z: trzech sypialni i dużej łazienki z wanną. Wspomniany wcześniej dwustanowiskowy garaż to duży atut projektu. Jego przedłużenie mieści kotłownię i niewielkie pomieszczenie gospodarcze, które może pełnić rolę schowku. 

Ostatnim projektem w naszej ofercie jest projekt SPB Eco 31 CE (DOM SB1-37). To jednorodzinny dom parterowy, z garażem dwustanowiskowym. Dom ten idealnie wpisze się w wąską działkę. Połączenie jasnego tynku z kamiennymi i drewnianymi detalami, tworzy niebanalną całość. Część dzienna mieści w sobie: przestronny salon, z jadalnią i kuchnią, o łącznej powierzchni 45 m2. W strefie nocnej natomiast znajdują się: trzy sypialnie i łazienka z wanną i z prysznicem. Projekt przewiduje także pomieszczenie gospodarcze, pełniące funkcje pralni i kotłowni, dodatkową toaletę oraz zadaszony taras. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Styczeń 7, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów