Start Arrow InstalacjeArrow Oświetlenie ledowe: wszystko o trwałości LEDów

Oświetlenie ledowe: wszystko o trwałości LEDów

Zobacz także:

Jak czytać etykiety i na co zwracać uwagę przy zakupie lamp LED?

Decydując się na zakup oświetlenia LED stajemy przed dylematem, w jaki sposób dobrać produkt o odpowiednich parametrach, czym kierować się przy jego wyborze i jak jego właściwości będą pokrywać się z tradycyjnymi żarówkami (do których wciąż, mimo wycofania ich z rynku, jesteśmy bardzo przywiązani).

Gdzie stosować LED-y? Czy oświetlenie ledowe jest drogie?

Czy diody LED rzeczywiście są drogie i wymagają specjalnej uwagi podczas użytkowania, a ich trwałość została przeszacowana? Wspólnie z naszym ekspertem obalamy mity i przedstawiamy fakty na temat oświetlenia elektroluminescencyjnego.

Ściemniacze – regulacja oświetlenia i rachunków

Nowoczesne aranżacje wymagają nie tylko ogólnego oświetlenia, ale również dekoracyjnych punktów świetlnych, wskazujących ciekawe elementy wystroju wnętrza czy tworzących nastrojową atmosferę dla relaksu. Ściemniacze umożliwiają sterowanie natężeniem oświetlenia, co pozwala nam z jednego źródła światła uzyskać oświetlenie i funkcjonalne, i dekoracyjne.

Za wyrzucenie świetlówki grozi kara

Starych lodówek, telewizorów czy nawet świetlówek nie możemy wyrzucić do zwykłego kontenera czy kosza na śmieci. ZSEE, czyli zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny musi być bowiem składowany w specjalnych punktach, gdzie poddany zostanie recyklingowi.

« Wstecz

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


lipiec 24, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty