Start Arrow InstalacjeArrow Oświetlenie nowoczesnej łazienki

Oświetlenie nowoczesnej łazienki

Łazienka w domu jest miejscem, w którym szukamy odprężenia po ciężkim dniu. To, w jaki sposób zostanie zaaranżowana, będzie decydowało o jej funkcjonalności, ale również o naszym dobrym lub złym samopoczuciu.

(fot. LARS)

(fot. LARS)

Aby łazienka stała się domową świątynią relaksu i oczyszczenia, jej wnętrze musi być przyjazne, estetyczne, ciepłe i przytulne. Taki klimat może stworzyć odpowiednio dobrana glazura, dodatki, ale przede wszystkim właściwe lampy do łazienki.

Światło w łazience jest niezwykle istotne. Główne, oświetlające całe wnętrze, musi być praktyczne i funkcjonalne. Uzupełniające, punktowe oświetlenie tworzy dodatkowo łagodną, relaksującą aurę.

Dotąd popularnym rozwiązaniem były rozmieszczone w kilku punktach na ścianie, kinkiety i lampy ścienne. Dziś, we wnętrzu łazienki z powodzeniem można również zastosować rozmaite elementy świetlne oparte na coraz bardziej powszechnej i dostępnej technologii LED.

Ze względu na praktyczne właściwości produktów świetlnych wykorzystujących diody LED takich, jak np. wytrzymałość, długowieczność czy odporność na wilgoć, do dekoracji wnętrza łazienki możemy wykorzystać m.in. kolorowe i elastyczne węże świetlne – mówi Maciej Leonhard z firmy LARS. Wystarczy więc tylko trochę wyobraźni.

 

Ukoić zmysły w domowym zaciszu

Za pomocą elastycznych węży świetlnych możemy fantazyjnie obrysować i podkreślić kształt wanny lub kabiny prysznicowej, zaznaczyć wnęki lub umieścić na ścianie efektowny wzór. Wybierając stonowane, ciepłe kolory świateł, nadamy wnętrzu łazienki przytulnego, relaksującego klimatu, żywe kolory będą natomiast stymulować i pobudzać nasze zmysły.

Dodane przez: martah

martah
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty