Start Arrow Wiadomości Arrow OTUL SIĘ SPOKOJEM DOMOWEJ PRZYSTANI Z KOLEKCJĄ AKCESORIÓW DO DOMU HOME CLASSIC

OTUL SIĘ SPOKOJEM DOMOWEJ PRZYSTANI Z KOLEKCJĄ AKCESORIÓW DO DOMU HOME CLASSIC

Rituals to coś więcej niż ekskluzywna pielęgnacja ciała. Od początku swojego istnienia, oprócz produktów do kąpieli i pielęgnacji ciała, marka oferuje szeroką gamę akcesoriów do domu. Patyczki zapachowe oraz świece stworzono z myślą, aby każdy dom zmieniać w miejsce pełne spokoju, wyciszenia i relaksu. Dzięki unikatowemu designowi opartemu na wyjątkowym, żeberkowanym szkle o matowym wykończeniu, produkty te sprawdzą się jako elegancki dodatek do każdego wnętrza.

Dom to miejsce, które bez względu na porę dnia, czy pogodę, powinno sprawiać, że czujesz się dobrze. To przestrzeń, która zawsze powinna pielęgnować sferę wellbeing, będącą Twoim najprawdziwszym odbiciem.

Napełnij swój dom troską i miłością, odkrywając piękno zapachów oraz świec Rituals, zaprojektowanych, by tworzyć ciepłą, serdeczną atmosferę wellbeing, która przywita Cię już u progu.

Gama produktów Home Classic oparta jest o 6 klasycznych zapachów kultowych kolekcji Rituals – od kwiatowego Ritual of Sakura, po relaksujący Ritual of Jing. Oprócz pięknego designu opakowań, Rituals zdecydował się na kilka ulepszeń z zakresu zrównoważonego rozwoju, obejmujących wprowadzenie w 100% szklanych butelek na patyczki zapachowe, przezroczystych butelek uzupełniających wykonanych z niebarwionego szkła, jak również stworzonego z kartonu opakowania zewnętrznego. Wszystkie wymienione elementy nadają się do recyclingu, co stanowi kluczowy element dla ekologicznego cyklu życia produktu.

Rituals

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


wrzesień 20, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: byliny wieloletnie