Start Arrow WnętrzaArrowKuchniaArrow Otwarta kuchnia. Sprawdź, jak zaaranżować jej wnętrze…

Otwarta kuchnia. Sprawdź, jak zaaranżować jej wnętrze…

Otwarta kuchnia staje się coraz bardziej popularna wśród domowników. Wspólne przygotowywanie posiłków wzmacnia rodzinne więzi, a połączenie pomieszczeń optycznie powiększa przestrzeń użytkową. Dodatkowo otwarta kuchnia jest bardzo funkcjonalna. To dzięki takiemu ustawieniu kuchnia staje się centralnym punktem naszego domu. Warto też wspomnieć o tym, iż decydując się na połączenie kuchni z jadalnią czy salonem, zyskujemy przytulny nastrój. Jak więc zaaranżować kuchnię otwartą na jadalnię bądź salon? Oto kilka wskazówek. 

Zalety otwartej kuchni

Otwarta kuchnia to otwarta przestrzeń. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz w ciągłym kontakcie z innymi domownikami. Niezależnie od tego, co robią. Jeśli masz małe dzieci, będziesz mógł je w łatwy sposób przypilnować. 

Kuchenna wyspa

Bardzo często przy otwartej kuchni wykorzystuje się tzw. kuchenną wyspę. Łączy ona przestrzeń pomiędzy kuchnią a jadalnią bądź salonem. Takie rozwiązanie jest na pewno funkcjonalne, ale także efektowne. Wyspa dodaje szyku i elegancji wnętrzu. To na pewno oryginalna ozdoba, która znajdzie zastosowanie jako jadalnia bądź barek. Wystarczy tylko dostawić krzesła po jednej stronie wyspy i gotowe! :-) 

Zobacz także: Kuchnia z wyspą. Wygodne i stylowe rozwiązanie.

Poniżej przedstawiamy kilka aranżacji otwartej kuchni.

 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Maj 9, 2019
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: wnętrza