Start Arrow Wiadomości Arrow Otwieraj, gdy widzisz, kto dzwoni – nowy wideodomofon marki Yale

Otwieraj, gdy widzisz, kto dzwoni – nowy wideodomofon marki Yale

fot. Yale

fot. Yale

W przeciwieństwie do tradycyjnych domofonów, które pozwalają tylko na rozmowę z osobą stojącą przy bramie, nowy wideodomofon YDV-7402 marki Yale umożliwia jednocześnie zobaczenie rozmówcy. Dzięki temu łatwiej nam zweryfikować, czy dzwoniący jest w rzeczywistości osobą, za którą się podaje. Wideodomofon Yale zwiększa bezpieczeństwo domowników, a jego nowoczesny wygląd doskonale współgra z każdym wystrojem domu.

.

Cyfrowe wideodomofony są ciekawą alternatywą dla klasycznych domofonów, które ze względu na nieatrakcyjny wygląd montuje się często w zaciszu przedpokoju. Nowy wideodomofon YDV-7402 marki Yale wyróżnia estetyczny, kolorowy wyświetlacz z panelem dotykowym. Jego wygląd zaprojektowano w nawiązaniu do najnowszych trendów wzornictwa – prostokątny monitor wkomponowano w czarną, lakierowaną ramkę, a przyciskom nadano smukły, ułatwiający nawigowanie kształt.

Cyfrowy wideodomofon Yale YDV-7402 składa się z zewnętrznego panelu, który montuje się na zewnątrz budynku – najczęściej przy furtce wejściowej na posesję – oraz monitora z kolorowym wyświetlaczem do instalacji w domu. Zewnętrzny panel urządzenia wyposażony jest w głośnik, dzwonek, mikrofon,  kamerę na podczerwień z możliwością regulacji kąta widzenia oraz podświetlenie diodami LED, pozwalające rejestrować obraz nawet w nocy. W obudowie zewnętrznego urządzenia przewidziane zostało także miejsce na tabliczkę z nazwiskiem lokatorów. Monitor wewnętrzny posiada intuicyjne polskojęzyczne menu, które nie sprawia problemów w obsłudze. Istnieje możliwość wyboru jednej z 12 melodii gongu i zmiany ustawień czasu podglądu monitora. 2-żyłowy przewód łączący wewnętrzny i zewnętrzny panel ułatwia instalację, a jego sposób podłączenia jest dowolny ze względu na brak polaryzacji. Z kolei specjalna konstrukcja obudowy wyświetlacza i stacji na zewnątrz przyspiesza ich montaż. W razie potrzeby, system można rozbudować o dodatkowy monitor podrzędny.

fot. Yale

fot. Yale

WIDEODOMOFON CYFROWY YALE YDV 7402
Wyświetlacz: 7’’ kolorowy ekran LCD TFT o wysokiej rozdzielczości 800×480 px
Zasilanie: 24 VDC, podłączenie 2-przewodowe bez polaryzacji
Wymiary: 143 x 242 x 23 mm
Stacja zewnętrzna: 12 VDC, 300 Ma
Wyposażenie: dioda podczerwieni umożliwiająca podgląd obrazu w nocy, panel zewnętrzny ze stali nierdzewnej odporny na warunki atmosferyczne, miejsce na etykietkę z nazwiskiem
W zestawie: wyświetlacz, zasilacz, panel zewnętrzny, przewód 10 m
Cena: ok. 1260 zł brutto

ASSA ABLOY

ASSA ABLOY to światowy lider kompleksowych systemów zabezpieczeń budynków, którego celem jest zaspokojenie potrzeb klientów w zakresie bezpieczeństwa i wygody. Firma funkcjonuje na rynku od 20 lat w ponad 70 krajach na całym świecie, zatrudniając łącznie 43 000 pracowników. Asortyment firmy obejmuje m.in.: zamki mechaniczne, elektromechaniczne i cyfrowe, samozamykacze drzwiowe, systemy kontroli dostępu i identyfikacji, inteligentne karty elektroniczne oraz klucze cyfrowe. Całkowita wartość sprzedaży firmy wynosi 48 mld koron szwedzkich. Grupa ASSA ABLOY jest notowana w rankingu 100 najbardziej innowacyjnych firm Forbesa.
www.assaabloy.com.pl

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


grudzień 15, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
1
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Komentarze

Najnowsze komentarze

Adam Odpowiedz 2017-07-03 12:56:28

Bardzo ciekawy model. Lecz tu widziałem znacznie ciekawszy zestaw: trans-sat.pl/wideodomofony-z-wyzszej-polki,5 - koszt prawie 2000 zł. Natomiast funkcje są super - nawet przez SMS możesz otworzyć bramę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty