Start Arrow Wiadomości Arrow Pachnące mieszkanie z Brait Home Parfum  

Pachnące mieszkanie z Brait Home Parfum  

Wnętrza, w których utrzymuje się lekki, świeży zapach potrafią wprawić w cudowny nastrój. Aby zadbać o ten efekt, często stosujemy odświeżacze w aerozolach. Choć skutecznie neutralizują przykre zapachy, ich działanie jest ulotne. Dlatego dla długotrwałej świeżości warto wypróbować nowość – patyczki zapachowe Brait Home Parfum.

Brait Home Parfum to pięknie pachnące odświeżacze w formie naturalnych, ratanowych patyczków umieszczanych w ozdobnych wazonikach. Flakoniki te wypełnione są olejkami zapachowymi o specjalnie skoncentrowanej formule. Dzięki temu zapach jest stopniowo i równomiernie uwalniany zapewniając aromatyczną świeżość nawet przez 4 tygodnie.

Brait Home Parfum to nie tylko cudownie pachnąca atmosfera, ale także subtelny element dekoracyjny. Ratanowe patyczki eksponowane są w białych, ceramicznych wazonikach (75 ml, ok. 12 zł) lub mniejszych, szklanych (40 ml, ok. 7 zł) umieszczonych w atrakcyjnych opakowaniach w postaci książeczki. To oryginalna dekoracja wnętrza stanowiąca doskonałą alternatywę dla nieefektownych i zdecydowanie droższych odświeżaczy elektrycznych. Brait Home Parfum to także bezpieczniejsze rozwiązanie niż świece zapachowe i kadzidełka, szczególnie gdy w naszym domu przebywają małe dzieci i zwierzęta.

www.brait.com.pl

www.brait.com.pl

Brait Home Pafrum dostępne są w kilku wariantach zapachowych; wersje w ceramicznych wazonikach to Oriental Flowers (orientalne kwiaty), Spring Morning (wiosenne kwiaty) oraz Home Garden (domowy ogród), natomiast patyczki ukryte w książeczkach to Crystal Air (krystaliczne powietrze), Paradise Flowers (rajskie kwiaty) oraz Relaxing Lavender (odprężająca lawenda). Brait Home Pafrum to także ciekawy zestaw upominkowy (ok. 25 zł) – doskonały pomysł na prezent dla każdego, kto ceni aromatyczną atmosferę. W atrakcyjnym opakowaniu znajdziemy komplet produktów w wariacji zapachowej Oriental Flowers – patyczki zapachowe Brait Home Pafrum oraz odświeżacz w formie delikatniej mgiełki, który możemy stosować zarówno w powietrze, jak i na tkaniny – Brait Mist Air.

Autor: Dramers

Źródło:BRAIT

Brait
Wszystkie komunikaty (2212)

Dodane przez: zszymanska

Dodaj komentarz

Data dodania:


Listopad 20, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

  • Plafon Vaio 3 White

  • Promocja

    Lampa wisząca Awena czarna

  • Lampa wisząca TWIST 24W LED

  • Lampa podłogowa Trójnóg Amber Navy Blue

  • Lampa podłogowa Trójnóg Zippo Gray

  • Lampa wisząca Luna Grafitowa

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: wnętrza