Start Arrow Wiadomości Arrow Panoramiczne przeszklenia przesuwne

Panoramiczne przeszklenia przesuwne

Maksymalny dostęp naturalnego światła i niczym nieskrępowany widok pozwala powiększyć optycznie pomieszczenie i daje poczucie wolności. Założenia „szklanej” architektury pozwalają w pełni zrealizować panoramiczne przeszklenia przesuwne Schüco ASS 77 PD.

Przeszklenia przesuwne ASS 77 PD łączą w sobie niezwykłą funkcjonalność i imponujący, panoramiczny design. Zewnętrzne ościeżnice zostały ukryte w konstrukcji budynku, zaś szerokość ram na styku skrzydeł może wynosić zaledwie 30 mm. Skrzydła mogą osiągać maksymalne wymiary nawet do 3200 mm szerokości i 3500 mm wysokości.

Pełna gama rozwiązań obejmuje konstrukcje panoramiczne w trzech wariantach termoizolacyjności, od Uw=0,84 W/m2K (Super Insulated), poprzez Uw od 1,1 W/m2K (High Insulated) aż po nieizolowane cieplnie (Non Insulated). Optymalna głębokość skrzydła wynosi 77 mm i sprawia, że możliwe jest wstawianie ciepłych pakietów szybowych o grubości nawet do 60mm.

Oprócz ochrony cieplnej, przeszklenia z serii ASS 77 PD gwarantują bezpieczeństwo antywłamaniowe w klasie RC2 (WK2) i maksymalne bezpieczeństwo użytkowania zagwarantowane przez czujniki ruchu i nacisku. Zlicowana z wylewką, dwutorowa ościeżnica eliminuje wszelkie bariery dostępu i pozwala na tworzenie różnych typów otwarć, a nawet rozwiązań narożnych pod kątem 90° bez użycia słupka.

Przeszklenia drzwiowe o tym charakterze są otwierane i zamykane przy użyciu przycisku umieszczonego na zewnętrznym panelu obsługowym. Ukryty wewnątrz profilu automatyczny mechanizm napędowy łatwo i bezszelestnie przesuwa nawet duże skrzydła o wadze 500 kg.

(Przekrój przez panoramiczne drzwi Schüco ASS 77 PD.SI o współczynniku Uw ≥ 0,84 W/m2K, fot.:Schüco)

Autor: Materiały prasowe


Wszystkie komunikaty (7547)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


wrzesień 12, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty