Start Arrow Projekty domówArrow Pełne uroku projekty domów z bali drewnianych

Pełne uroku projekty domów z bali drewnianych

Projekty domów z bali drewnianych to propozycja nie tylko dla inwestorów budujących domki letniskowe. Domy z drewna śmiało pełnią funkcję całorocznych domów mieszkalnych, dzięki nowoczesnym technologiom budowy i izolacji.

Projekty domów drewnianych to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych domów murowanych. Budowane z najlepszych gatunków drewna, są trwałe, estetyczne, ciepłe, zapewniają specyficzny mikroklimat. Ze względu na swoje właściwości, są bardzo ciepłe w zimie, a w lecie pozwalają na utrzymanie niskiej temperatury.

Domy z bali są uważane za bardzo trwałe, a wznosi się je szybko. Do ich budowy potrzeba jednak wykwalifikowanych fachowców, dlatego warto dobrze sprawdzić opinie o firmie budowlanej, zanim zlecimy jej zrealizowanie projektu. Technologia budowy domów drewnianych zyskuje jednak coraz większą popularność, a dostępność projektów domów umożliwia dobór domu dopasowanego do potrzeb każdego inwestora.

Mimo trudności, coraz więcej osób decyduje się na budowę domu z bali, szczególnie na działkach w urokliwych zakątkach kraju, w górach, czy na Mazurach. Niemniej warto pamiętać, że są to nowoczesne domy drewniane, spełniające najwyższe wymogi izolacji cieplnej, zmniejszające znacznie koszty użytkowania domu.

Pełne uroku projekty domów z bali drewnianych (projekt domu DP chmielniki małe dw 11k CE - DOM K3-02)

Pełne uroku projekty domów z bali drewnianych (projekt domu DP chmielniki małe dw 11k CE – DOM K3-02)

Autor: Pracownia projektów DOM.pl

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


Czerwiec 30, 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty