Start Arrow Wiadomości Arrow Perfekcyjne wykończenie kuchni i łazienki – silikony sanitarne firmy Den Braven

Perfekcyjne wykończenie kuchni i łazienki – silikony sanitarne firmy Den Braven

Walka o estetyczny wygląd kuchni i łazienki nie należy do najłatwiejszych zadań, zwłaszcza że właściwości większości materiałów wykończeniowo-budowlanych ulegają znacznemu osłabieniu przy dłuższym kontakcie z wodą i wilgocią. Jednak innowacyjna linia silikonów sanitarnych firmy Den Braven przeczy utartym schematom, gwarantując bardzo mocne wiązania bez względu na panujące wokół warunki. Z ich pomocą szybko wykonany szereg wyjątkowo solidnych uszczelnień w kuchni i łazience, dbając o bezpieczeństwo oraz funkcjonalność naszego domu.

Łazienkowo-kuchenne rewolucje

Silikon sanitarny firmy Den Braven

Utrzymująca się w powietrzu wilgoć oraz woda mają niekorzystny wpływ na wygląd naszego domu. I choć powoli osłabiają trwałość  wykończeń, to prędzej czy później stają się przyczyną  kolejnego remontu. Jeśli jednak zdecydujemy się na wykorzystanie właściwości silikonów sanitarnych firmy Den Braven scenariusz ten bez wątpienia ulegnie diametralnej zmianie na lepsze. Silikon sanitarny firmy Den Braven to wyjątkowo skuteczny, jednoskładnikowy i trwale elastyczny kit uszczelniający stworzony  z myślą o uszczelnieniach w pomieszczeniach sanitarnych. Jego skład wzbogacono dodatkiem środka hamującego rozwój grzybów i pleśni na jego powierzchni, dzięki czemu zyskujemy pewność, że wykonane spoiny będą odporne na zjawisko korozji biologicznej. Ponadto powstała w ten sposób trwale elastyczna, szczelna i połyskliwa fuga stanowi najlepszą barierę przed powstawaniem pęknięć, zaciekaniem wody, osadzaniem się brudu i rozwojem niekorzystnych dla zdrowia i wyglądu pomieszczeń bakterii. Silikon sanitarny firmy Den Braven odznacza się dobrą przyczepnością do zróżnicowanych powierzchni gładkich, bez problemu wiążąc się ze szkłem, ceramiką, lakierowanym drewnem oraz elementami pokrytymi glazurą, czy emalią. Wysoka odporność na działanie promieniowania UV i dużych wahań temperatury (od -50oC do +120oC) pozwala wykorzystywać go także przy wykonywaniu niektórych prac zewnętrznych.

Podobne efekty osiągniemy wybierając Silikon sanitarny extra firmy Den Braven, który stanie się niezastąpiony w momencie tworzenia spoin przy armaturze łazienkowej, blatach kuchennych, a także podczas fugowania narożnych złączeń płytek ceramicznych. Ten wyjątkowo odporny na detergenty i środki czyszczące, a także rozwój grzybów i pleśni preparat wyróżnia się ponadto optymalną gęstością i lepkością, co znacznie skraca czas wykonywania prac remontowo-budowlanych. W porównaniu do Silikonu sanitarnego charakteryzuje się większym stopniem tolerancji względem zróżnicowanych wahań temperatury, nie tracąc swych właściwości w zakresie od -50oC do aż +180oC.

Gdy zależy nam na tym, aby wybrany produkt był nie tylko trwały, ale i wszechstronny warto sięgnąć natomiast po elastyczny silikonowy kit uszczelniający – Silikon neutralny sanitarny firmy Den Braven. Zadba on o estetyczne i solidne uszczelnienia w pomieszczeniach sanitarnych, a także stanie się gwarancją silnego łączenia pomiędzy dowolnymi materiałami o powierzchniach metalowych i betonowych, chroniąc je swym neutralnym składem przed zjawiskiem korozji. Produkt ten odznacza się także bardzo dobrą przyczepnością do podłoży porowatych, a łatwa w formowaniu, półgęsta i nieściekająca konsystencja usprawnia wykonanie dowolnych prac remontowo-budowlanych.

Silikon sanitarny, Silikon sanitarny extra oraz Silikon neutralny sanitarny firmy Den Braven to sprawdzony przepis na solidne i szybkie wykończenie łazienki oraz kuchni. Dzięki zastosowaniu tych trzech innowacyjnych produktów sprawimy, że narażone na negatywny wpływ wody i wilgoci pomieszczenia w naszym domu zachowają swój piękny wygląd przez wiele lat.

www.denbraven.pl

Den Braven East Sp. z o.o. z siedzibą w Wysogotowie koło Poznania, będąca oddziałem Grupy Den Braven, od kilkunastu lat zajmuje się propagowaniem nowoczesnych technik uszczelniania w Polsce i w Europie Wschodniej. Holding Den Braven jest uznanym światowym liderem technologii uszczelnień. Dzięki nowoczesnym fabrykom, zaawansowanym produktom i aktywności doświadczonego personelu w kilkudziesięciu oddziałach handlowych, marka Den Braven jest dziś rozpoznawalna na całym świecie, ciesząc się sympatią i zaufaniem profesjonalistów. Różnorodność i wysoka jakość produktów Den Braven gwarantuje ich szerokie zastosowanie w budownictwie, przemyśle, motoryzacji, szklarstwie i gospodarstwie domowym. W ofercie Den Braven East znajduje się szeroki wybór mas uszczelniających, w tym popularnych silikonów, akryli, pian poliuretanowych, klejów montażowych, HD-polimerów, akcesoriów do ich użycia oraz innych wyrobów chemii budowlanej, przemysłowej i samochodowej.

Źródło:Den Braven

Den Braven
Wszystkie komunikaty (794)

Dodane przez: Fly PR

Fly PR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Sierpień 25, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty