Start Arrow Wiadomości Arrow Perlator LED do baterii

Perlator LED do baterii

Akcesoria i dodatki łazienkowe cieszą się coraz większą popularnością. Dlatego firma Kuchinox wprowadziła na rynek perlator LED, z którego wydobywa się struga kolorowego światła, emitowana z baterii po odkręceniu wody.

Perlator LED to świetna alternatywa dla tych, którzy potrzebują odrobiny szaleństwa za niewielkie pieniądze. Produkt marki  Kuchinox kosztuje 30 zł i jest dostępny w kolorze niebieskim. Pasuje do baterii umywalkowych i zlewozmywakowych. Można go kupić w popularnych marketach budowlanych.

(Perlator LED do baterii, fot. Kuchinox)

Oszczędność wody

Podstawową zaletą jest redukcja zużycia wody. Badania dowodzą, że system napowietrzania i perlenia wody u wylotu wylewki baterii pozwala ograniczyć zużycie wody nawet do 50%. Dioda LED w perlatorze świeci dzięki małemu wiatraczkowi zainstalowanemu w gadżecie. Jest on wprawiany w ruch ciśnieniem płynącej wody. W momencie, gdy woda leci zbyt mocno – wiatraczek pracuje nieco głośniej, żeby zaalarmować użytkownika, żeby ograniczył strumień wody.

Instalacja

Z baterii umywalkowej wykręcamy dotychczasowy perlator lub sitko i zastępujemy go perlatorem LED. Należy robić to przez szmatkę, aby delikatna powłoka perlatora się nie zarysowała.

Autor: Materiały producenta


Wszystkie komunikaty (6586)

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


Czerwiec 13, 2012
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty