Start Arrow Wiadomości Arrow Piana montażowo-uszczelniająca do kręgów

Piana montażowo-uszczelniająca do kręgów

Elementy betonowe pod kontrolą? Z pianką do kręgów marki SOUDAL to możliwe! W laboratorium badawczym wiodącego producenta chemii budowlanej stworzono produkt, który skutecznie zabezpieczy konstrukcje instalacji kanalizacyjnych przed działaniem szkodliwym czynników.

Jakimi właściwościami wyróżnia się najnowsza piana montażowo – uszczelniająca do kręgów marki SOUDAL? Dzięki podwyższonej odporności na działanie związków i odpadów organicznych, minimalizuje szkodliwy wpływ ścieków, grzybów oraz pleśni na materiał. Charakteryzuje się wysokimi parametrami przyczepności do betonu, cegły, PCV, a także innych tworzyw sztucznych, metali oraz drewna. Wysoka wytrzymałość mechaniczna sprawia, że piana może być stosowana do montownia elementów szczególnie narażonych na ścieranie tj. konstrukcji szybów, komór i kanałów telekomunikacyjnych. Pianę dodatkowo można wykorzystać w pracach termoizolacji instalacji c.o. i wodno-kanalizacyjnej oraz przy wypełnianiu przepustów rurowych, przejść instalacyjnych w ścianach i stropach.

Produkt wyróżnia się krótkim czasem utwardzania – elementy uszczelnianie mogą być poddawane dalszej obróbce  już po godzinie od momentu aplikacji. Aby usprawnić wykorzystanie preparatu puszka została wyposażona w opatentowany przez SOUDAL aplikator Genius Gun. System aplikacyjny pozwala na precyzyjne oraz ekonomiczne dozowanie piany. Co więcej, dzięki szczelnemu zamknięciu, produkt może być przechowywany nawet do kilku miesięcy od momentu pierwszego zastosowania.

Cena produktu: ok. 26 zł
Dostępna pojemność: 750 ml

Autor: Materiały prasowe


Wszystkie komunikaty (492)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Marzec 3, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty