Start Arrow Wiadomości Arrow Piekarniki do zabudowy marki Candy

Piekarniki do zabudowy marki Candy

Piekarniki do zabudowy z roku na rok zdobywają coraz więcej zwolenników. Wyróżniają się designem, szeroką gamą kolorystyczną, a także świetnie wpisują się w styl nowoczesnych kuchni. Dzięki zastosowaniu wielu praktycznych funkcji przyrządzanie potraw jest łatwiejsze, wygodniejsze i energooszczędne. Modele FCPS615X, FCT615WXL i FCT615XL marki Candy wyposażone zostały w grill, aktywny system chłodzenia i funkcję czyszczenia parowego zapewniając idealnie przygotowane potrawy, zwiększając komfort przyrządzania pieczonych dań i ułatwiając konserwację urządzeń.

Intuicyjna obsługa i nowoczesny design

Nowe modele piekarników do zabudowy marki Candy wyróżniają się eleganckim designem, a także intuicyjną obsługą dzięki dotykowemu panelowi. Dostępne w panelu piekarników pokrętła pozwalają na łatwy i szybki wybór odpowiednich parametrów pieczenia. Dużym atutem urządzeń jest możliwość umieszczenia ich w ramach zabudowy szafek kuchennych, dzięki czemu idealnie wkomponują się one w nowocześnie zaprojektowaną kuchnię, a zamontowanie piekarnika na wysokości wzroku zapewni większy komfort podczas przygotowywania dań. Tym, co wyróżnia piekarniki do zabudowy Candy, jest przestronne wnętrze o pojemności 70 litrów oraz wysoka klasa energetyczna A. Gwarancja najlepiej przygotowanych potraw Wielofunkcyjne piekarniki do zabudowy marki Candy zostały wyposażone w wentylator, który doskonale rozprowadza gorące powietrze wewnątrz piekarnika utrzymując równomierną temperaturę. Pozwala to na przygotowanie każdego rodzaju dań, niezależnie od tego, na którym z poziomów zostaną one ustawione. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy być pewni, że potrawy będą dopieczone równo z każdej strony, bez potrzeby obracania ich podczas pieczenia. Funkcja Grill dostępna w urządzeniach zapewni szybkie i doskonałe efekty przygotowywanych dań. Piekarnik Candy FCPS61X został dodatkowo wyposażony w funkcję pieczenia z dodatkiem pary. Przyrządzane w ten sposób potrawy lepiej zachowują smak i składniki odżywcze, a także są soczyste w środku i chrupiące na zewnątrz. Dodatkowym atutem tej funkcji jest również zmniejszenie ilości tłuszczu i oleju podczas pieczenia. Przygotowane w ten sposób dania są lekkie i zdrowe.

Nowe piekarniki Candy wzbogacone zostały w funkcję Sprinter, która w 8 minut nagrzewa piekarnik do 200 °C.

Czyste wnętrze piekarnika

Co ważne, aby zachować jakość przygotowywanych potraw i piękny wygląd urządzeń, nowe piekarniki do zabudowy można łatwo i skutecznie czyścić. Dzięki funkcji Aquactiva czyszczenie piekarnika odbywa się za pomocą pary, która pozwala usunąć wszelkie zanieczyszczenia takie jak tłuszcz czy osad. Wystarczy, że wlejemy wodę we wgłębienie znajdujące się na dnie piekarnika i uruchomimy program czyszczący, a wszystkie zanieczyszczenia zmiękną, dzięki czemu będzie można je łatwo usunąć przy użyciu ściereczki. Dodatkowo wnętrze urządzeń wykończone jest emalią łatwoczyszczącą, która powoduje, że tłuszcz nie przywiera do ścianek. Ułatwia to w znacznym stopniu czyszczenie piekarnika.

Bezpieczeństwo i wygoda z piekarnikami do zabudowy Candy

Wysoka temperatura, panująca we wnętrzu piekarników powoduje, że zazwyczaj nagrzewa się także ich obudowa. Jednak nie w nowych piekarnikach do zabudowy Candy, w których zastosowano innowacyjną technologię – aktywny system chłodzenia zapewniający chłodną obudowę i elektronikę, co znacząco poprawia warunki i bezpieczeństwo pracy w kuchni. Dostępna w urządzeniach funkcja Timer na pewno ucieszy każdą zabieganą panią domu. To dzięki niej można zaprogramować czas pracy urządzenia, po którym zostanie ono automatycznie wyłączone.

O Candy Group:

Candy Group jest jedną z wiodących firm w Europie na rynku małych i dużych urządzeń gospodarstwa domowego zarówno wolnostojących jak i wbudowanych. Asortyment marki wyróżnia się wysoką wydajnością i jest przyjazny środowisku. Produkty Grupy Candy są sprzedawane za pośrednictwem dwóch międzynarodowych marek, Candy i Hoover, oraz za pośrednictwem krajowych marek, takich jak Rosières (Francja) i Jinling (Chiny) o zróżnicowanych rynkach i grupach docelowych. Grupa Candy, zatrudniająca około 5 000 pracowników, posiada siedem zakładów produkcyjnych w Europie, Turcji i Chinach oraz 45 filii na całym świecie. Siedziba główna Grupy, centrum projektowe, ośrodek centralny oraz dział badań i rozwoju znajdują się w Brugherio (MB) we Włoszech.

Candy Group

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


czerwiec 6, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty