Start Arrow Wiadomości Arrow Piękne ciepło w Nowym Roku

Piękne ciepło w Nowym Roku

W naszych domach trwa teraz czas przepełniony rodzinnym ciepłem i radością płynącą ze wspólnie spędzanych dni. W tym wyjątkowym momencie roku warto zadbać o dobrą atmosferę w swoim otoczeniu i pozostać z nią w Nowym Roku!

fot. Purmo

fot. Purmo

Ciepłe wnętrza

Życie rodzinne najczęściej koncentruje się w kuchni i w salonie, dlatego pomieszczenia te zasługują na szczególną uwagę. Szeroka oferta produktów marki Purmo ułatwia wybór grzejnika dopasowanego do naszych potrzeb i stylu oraz wielkości wnętrza. Miłośnikom klasyki z pewnością przypadną do gustu modele inspirowane stylem rustykalnym. Jeśli dodatkowo nasze wnętrze cechuje się niewielkim metrażem, warto rozważyć wybór grzejnika o pionowej orientacji. Jednym z modeli o takim kształcie jest Purmo Vertical, który dostępny jest już od szerokości 300 mm. Model ten jest niezwykle funkcjonalny, a dodatkowo może stanowić element dekoracyjny. Profilowana przednia płyta nadaje mu wizualnej lekkości. Osoby ceniące elegancki minimalizm z pewnością zadowoli grzejnik płytowy Tinos V, którego ozdobny panel czołowy wraz z osłonami bocznymi tworzy jeden element.

Ciepło rodzinne

Kiedy Purmo dba o komfort cieplny, my możemy skoncentrować się na tym co najważniejsze, czyli na pielęgnowaniu rodzinnych relacji. Warto zaangażować bliskich już w sam proces sylwestrowych przygotowań, bo to wspaniała okazja do wspólnego spędzania czasu i celebrowania tych wyjątkowych dni. Ocieplaniu rodzinnej atmosfery sprzyjają też wspomnienia, bo to dobra okazja, aby otworzyć stare albumy ze zdjęciami. Możliwe, że zostały na nich uwiecznione stare piece kaflowe, które dzisiaj zastępują w naszych domach nowoczesne grzejniki.

Dodane przez: BestBrandsPR

BestBrandsPR
Dodaj komentarz

Data dodania:


grudzień 28, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

  • Lampa wisząca welurowa Bing 2pł. Butelkowa Zi...

  • Coco lampa wisząca czarna-złoty mat

  • Promocja

    Plafon Various Biało-kremowo-beżowy Kolor apl...

  • Plafon Vaio 3 White

  • Promocja

    Lampa wisząca Awena czarna

  • Lampa sufitowa DEZE K-3620 czarny

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: ogrzewanie domu i mieszkania