Start Arrow Wiadomości Arrow Płyta grzejna 2 w 1

Płyta grzejna 2 w 1

Przyrządzanie posiłków bez obawy o braki w dostawie prądu czy o pustą butlę z gazem – to problem, z którym nadal spotykają się właściciele domów letnich i dacz, które zlokalizowane są z dala od większych miast. Przyzwyczajeni do codziennej wygody w swojej kuchni, często zapominamy o tym, że podczas wakacyjnego wypoczynku, trzeba zorganizować sobie odpowiednie miejsce do gotowania. Odpowiedzią na potrzeby miłośników urlopu na łonie natury jest płyta gazowo-elektryczna Freggia, która pomoże uniezależnić się od niespodziewanych awarii.

Marka sprzętu AGD Freggia, która specjalizuje się w produkcji urządzeń gazowych, do swojej oferty wprowadziła wyjątkowe połączenie płyty gazowej z płytą elektryczną. To odpowiedź, m.in. na potrzeby osób, które posiadają letnisko, dom letni czy daczę z dala od miasta, gdzie nie ma dostępu do nowoczesnych instalacji gazowych czy energetycznych. Połączenie tych dwóch technik gotowania pozwala nie tylko uniezależnić się np. od braku prądu czy nagłej potrzeby wymiany butli z gazem, ale także zapewnia komfort użytkowania sprzętu, jaki znamy z własnej kuchni. Płyta grzewcza HA622VG została zaprojektowana zgodnie z nowoczesnym wzornictwem, posiada również standardowe rozmiary, co sprawi, że świetnie wkomponuje się w każdy rodzaj zabudowy kuchennej.

Freggia, płyta gazowo-eletryczna z linii Moderno

Nowy model płyty Freggia z linii Moderno zawiera w sobie połączenie najlepszych funkcji znanych z popularnych rodzajów płyt grzewczych. Urządzenie wyposażone jest w dwa pola gazowe oraz dwa pola elektryczne o zwiększonej mocy grzania, dzięki którym przygotowanie posiłków trwa krócej, niż na płycie gazowej ze standardowymi polami elektrycznymi. Część gazowa to dwa palniki: średni i mały, zakryte wysokiej jakości żeliwnymi rusztami, łatwymi w demontażu i odznaczającymi się zwiększoną odpornością na działanie czynników zewnętrznych podczas całego okresu eksploatacji. Całość wykonana jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej, którą bardzo łatwo utrzymać w czystości, bez potrzeby spędzania zbędnego czasu w kuchni.

Freggia, płyta gazowo-eletryczna z linii Moderno

Płyta Freggia HA622VG dostępna jest w trzech kolorach: inox, białym oraz czarnym i została zaprojektowana tak, aby jej użytkowanie było jak najbardziej komfortowe. Zwiększone pole największego palnika pozwala na przygotowywanie posiłków w niestandardowych naczyniach, a dzięki pokrętłom zamieszczonym z przodu urządzenia, można szybko ustawić optymalną moc grzania oraz płomienia. Natomiast odpowiednio wypoziomowana wysokość wszystkich palników gwarantuje, że przesuwanie większych naczyń pomiędzy polami grzewczymi nie będzie wymagała dodatkowego wysiłku.

Urządzenie posiada standardowe rozwiązania stosowane w produktach marki Freggia, takie jak automatyczna zapalarka w pokrętle oraz zabezpieczenie przeciw ulatnianiu się gazu, które zablokuje jego dopływ w razie zalania lub zgaszenia płomienia. W zestawie dostępny jest również komplet wymiennych dysz dla gazu propan-butan, dzięki którym bez problemu można będzie od razu podłączyć płytę do gazu z butli.

Freggia, płyta gazowo-eletryczna z linii Moderno

Nowe urządzenie marki Freggia to dobre rozwiązanie dla osób, które chcą stworzyć bezpieczne i niezawodne miejsce do przygotowania posiłków w warunkach trudniejszych, niż te występujące na terenach w pełni zurbanizowanych. Łatwa i szybka instalacja, możliwość korzystania zarówno z pól gazowych, jaki i elektrycznych oraz komfort gotowania na standardowej powierzchni będzie niewątpliwym atutem w wakacyjnej kuchni.

Freggia, płyta gazowo-eletryczna z linii Moderno

Płyty gazowo-elektryczne FREGGIA z linii Moderno kosztują od 839 do 869 zł*.

Produkty FREGGIA dostępne są w wybranych salonach ze sprzętem AGD/RTV. Więcej informacji o asortymencie marki można znaleźć na stronie internetowej: www.freggia.pl

*Sugerowana cenna brutto

Dodane przez: Freggia

Dodaj komentarz

Data dodania:


Lipiec 15, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: kuchnia