Start Arrow Wiadomości Arrow Płyty brodzikowe do bezprogowej zabudowy

Płyty brodzikowe do bezprogowej zabudowy

Płyty brodzikowe Ultrament to innowacyjne produkty pozwalające na estetyczną, bezprogową zabudowę niemal każdego brodzika prysznica.

Dzięki fabrycznie wyprofilowanym spadkom oraz specjalnej powłoce dają możliwość bezpośredniego montażu okładziny ceramicznej, bez konieczności gruntowania i wykonania hydroizolacji. Ich rdzeń stanowi pianka XPS, która pokryta jest warstwą mineralną z wtopioną siatką z włókna szklanego oraz zewnętrzną, niebieską powłoką gwarantującą 100% odporność na wodę, grzyby i pleśń. Niewątpliwymi atutami płyt są też: lekkość konstrukcji, łatwa i szybka instalacja oraz zintegrowane odpływy w dwóch estetycznych wariantach (liniowym i punktowym).

Płyty brodzikowe Ultrament to doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w nowoczesnych łazienkach domowych, jak i obiektach hotelowych oraz Wellness&SPA. Szeroki zakres wymiarów sprawia, że płyty pasują do większości kabin prysznicowych dostępnych na rynku, zarówno typu walk-in, jak i tradycyjnych z przesuwanymi drzwiami.

Płyta brodzikowa Ultrament dostępna jest na zamówienie na działach sanitarnych w wybranych marketach budowlanych za cenę od ok. 600 do 2000 zł (w zależności od wielkości i rodzaju odpływu).

Konstrukcja płyty brodzikowej Ultrament

Źródło:Ultrament

Ultrament
Wszystkie komunikaty (222)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


styczeń 16, 2017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: instalacje