Start Arrow Wiadomości Arrow Po raz pierwszy na rynku – instalacja fotowoltaiczna na 84 raty 0%

Po raz pierwszy na rynku – instalacja fotowoltaiczna na 84 raty 0%

Bycie eko jeszcze nigdy nie było tak proste – szczególnie jeśli chodzi o posiadanie własnej elektrowni słonecznej. Dziś każdy może zamontować panele fotowoltaiczne i na tym zyskać, dzięki dofinansowaniom – 5000 zł z programu „Mój Prąd” i uldze termomodernizacyjnej. Startująca w czerwcu wspólna oferta Sunday – jednego z liderów branży fotowoltaicznej w Polsce oraz Inbanku – doświadczonego partnera w finansowaniu tego typu inwestycji, umożliwia zakup własnej instalacji fotowoltaicznej na raty 0%, ze spłatą rozłożoną maksymalnie na 84 miesiące.

Ceny prądu stale rosną – od początku roku klienci otrzymują rachunki za prąd nawet o 10% wyższe. To kolejny powód, by postawić na niezależność i uruchomić własną, przydomową instalację fotowoltaiczną. Teraz jest to jeszcze prostsze i tańsze:

– Z myślą o komforcie klientów zdecydowaliśmy się na współpracę z Inbankiem. To doświadczony partner w dziedzinie finansowania instalacji fotowoltaicznych. Nasza oferta jest pierwszą tego typu na rynku – zakup instalacji może być rozłożony aż na 84 nieoprocentowane raty. Nigdy w historii nie było tak długiego okresu kredytowania bez odsetek za zakup domowej instalacji fotowoltaicznej – mówi Marcin Pieczora, wiceprezes Sunday – jednego z liderów branży fotowoltaicznej w Polsce. Własna instalacja ma też inne zalety – energia ze słońca jest powszechnie dostępna i darmowa, a jej pobieranie i eksploatacja nie szkodzą środowisku. Instalacje fotowoltaiczne funkcjonują przez dziesięciolecia, a ich właściciele przestają płacić za prąd.

Jak to działa?

Proces aplikacji o kredyt jest darmowy i pozbawiony ukrytych kosztów – oprocentowanie zmienne i prowizja za jego udzielenie również wynoszą 0%. Co istotne, takie warunki obowiązują niezależnie od terminu spłaty kredytu, czyli również przy okresie krótszym niż 84 miesiące. – Jako bank udzieliliśmy wyłączności Sunday na tą innowacyjną na rynku fotowoltaicznym ofertę. Wierzymy, że jej zalety, w połączeniu z licznymi dopłatami i ulgami oraz rosnącą świadomością Polaków w zakresie ekologii, przełożą się na wzrost liczby przydomowych instalacji fotowoltaicznych – mówi Tomasz Rzeski, zastępca dyrektora Inbank Polska.

Raty 0% krok po kroku:

Proces aplikacji o kredyt z ratami 0% jest intuicyjny i szybki. W całości odbywa się przez Internet i telefon, według poniższego schematu:

  • po podjęciu decyzji o zakupie instalacji na kredyt z ratami 0%, przedstawiciel Sunday w obecności
    klienta wypełnia z krótki wniosek ratalny i składa go online,
  • w ciągu minuty klient otrzymuje wstępną decyzję z Inbanku,
  • klient otrzymuje prostą umowę kredytową, z którą się zapoznaje,
  • podpisanie umowy następuje poprzez kod SMS,
  •  Sunday realizuje montaż instalacji fotowoltaicznej, zgodnie z umową maksymalnie w kilkanaście dni,
  • klient spłaca raty 0% i cieszy się własną, ekologiczną energią.

Sunday Polska

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Czerwiec 9, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: wznoszenie ścian i stropów