Start Arrow Wiadomości Arrow Podczas targów Automechanika 2016 firma Guardian Automotive podkreśla korzyści

Podczas targów Automechanika 2016 firma Guardian Automotive podkreśla korzyści

Odwiedzający targi Automechanika we Frankfurcie (13–17 września 2016 r.) będą mogli spotkać się z niedawno utworzonym zespołem specjalizującym się w rynku motoryzacyjnym, Guardian Automotive, jednej z działających w całej Europie spółek Guardian Glass, światowego lidera innowacji w technologiach związanych ze szkłem i powłokami.

fot. Guardian

Guardian Automotive łączy Europejskie zakłady produkcyjne spółki z nowoczesnym magazynowaniem i dystrybucją, którymi zarządza jeden zespół oferujący wysokiej jakości, szybkie i solidne usługi. Wszystkie działania spółki Guardian Automotive opierają się na działalności badawczo-rozwojowej i usługach technicznych firmy Guardian Glass.

Spółka skupia się wyłącznie na sektorze motoryzacyjnym i przeprowadza obecnie istotne inwestycje w środki i ludzi, by realizować potrzeby sektora.

Zdaniem Marco Antonio Moreno, Dyrektora ds. sprzedaży i marketingu, firma Guardian Automotive jest na dobrej drodze, by stać się preferowanym dostawcą najwyższej jakości zamiennych szyb samochodowych: – Jesteśmy wystarczająco duzi, aby podołać oczekiwaniom, wystarczająco mali, by wkładać serce w to, co robimy i wystarczająco silni, aby udzielać wsparcia naszym klientom, zarówno dystrybutorom, jak i warsztatom. Możemy zapewnić praktyczne usługi, w które angażujemy się osobiście oraz wsparcie techniczne.

Marco Antonio Moreno dodał: – Mamy zaplecze i środki, aby w tym sektorze, który wymaga przecież szybkości działania, spełniać, a nawet przewyższać oczekiwania klientów. Nasza produkcja potrafi się dostosowywać, a dostawy są szybkie i niezawodne. Aż 98,5% naszych dostaw dociera na czas. Jeśli ktoś jeszcze z nami nie rozmawiał, to powinien.

Podczas targów Automechanika (13–17 września 2016 r.) we Frankfurcie, Niemcy Guardian Automotive wystawia się w hali 6 na poziomie 2, na stanowisku A50. Więcej informacji można znaleźć na stronach www.automechanika.com lub www.guardianautomotiveglass.com.

Informacje o Guardian Industries Corp.:

Guardian Industries Corp. jest prywatną spółką działającą w rożnych sektorach o zasięgu światowym z siedzibą główną w Auburn Hills w stanie Michigan. Firma Guardian wraz z podmiotami powiązanymi zatrudnia 17 tysięcy osób i ma swoje oddziały w Ameryce Północnej, Europa, Ameryce Południowej, Afryce, na Bliskim Wschodzie i w Azji. Przyświeca jej wizja tworzenia wartościowych produktów dla klientów i społeczeństwa poprzez nieustanne wprowadzanie innowacji i redukcję zużywanych zasobów. Firma Guardian Glass jest jednym z międzynarodowych liderów w produkcji szkła float, produktów szklanych o wysokiej wartości dodanej oraz gotowych wyrobów szklanych i rozwiązań do zastosowań architektonicznych, mieszkalnych, wnętrzarskich, transportowych i technicznych. Firma SRG Global jest jednym z największych na świecie producentów zaawansowanych, wysokiej jakości powłok do tworzyw sztucznych dla sektorów motoryzacyjnego, pojazdów użytkowych i towarów konsumenckich. Tworzy rozwiązania zwiększające trwałość powierzchni, wytrzymałość strukturalną, funkcjonalność, wydajność pojazdów i elastyczność form. Firma Guardian Building Products to czołowy dystrybutor wyrobów budowlanych z siedzibą w Stanach Zjednoczonych. Zapraszamy na stronę www.guardian.com.

Dodane przez: Fly PR

Fly PR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Lipiec 6, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty