Start Arrow WnętrzaArrowSypialniaArrow Podłoga w sypialni. Drewniane panele czy wykładzina?

Podłoga w sypialni. Drewniane panele czy wykładzina?

Podłoga w sypialni powinna być przyjemna, a zarazem funkcjonalna. Najczęściej podłoga w sypialni jest drewniana. Kojarzona z ciepłem i przytulnym klimatem, doskonale wpiszę się w anturaż tego wnętrza. Innym rozwiązaniem są wykładziny i miękkie dywany. Na co więc się zdecydować? Oto kilka wskazówek…

Wykładziny i dywany do sypialni

Sypialnia to miejsce relaksu i odpoczynku. Warto więc pomyśleć o przytulnej aranżacji tej przestrzeni. Doskonałym pomysłem, który odda klimat tego wnętrza, będzie dywan, który w dowolnej chwili można położyć w innym miejscu. Zawsze też można schować go do szafy, aby nam nie przeszkadzał. Dzięki dywanowi mieszkanie staje się cieplejsze. Warto więc pokusić się o ten element dekoracyjny we wnętrzu. 

Innym rozwiązaniem są wykładziny, które przykrywają podłogi na stałe. Maskują różnego rodzaju niedoskonałości na podłodze. Bardzo często też stosowane są w sypialni po to, aby wygłuszyć wnętrze. 

Panele drewniane czy drewno?

Podłogi, bez dywanów i wykładzin, cieszą się swą popularnością i mają sporą rzeszę swoich zwolenników. Dzięki takiej aranżacji wnętrza, pomieszczenie wydaje się przestronniejsze i łatwiej utrzymać je w czystości. Jeśli więc jesteś zwolennikiem minimalizmu i nie lubisz za bardzo sprzątać, ta propozycja dedykowana jest Tobie!

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, w sypialni najlepiej sprawdzi się drewno. Do wyboru mamy panele drewniane i zwykłe panele podłogowe. Z pewnością zwykłe panele podłogowe kuszą swą ceną. Jednak ich jakość nie jest najlepsza. Lepiej więc wybrać dobre panele o wysokiej klasie odporności na ścieranie, które trudno zarysować. Ich kolejną zaletą jest to, że nie wymagają tylu prac konserwacyjnych, co drewno… Jeśli jednak chcesz, aby w Twoim wnętrzu panował szyk i elegancja, postaw na drewno, które spełni Twoje oczekiwania. Pamiętaj, że jest ono drogie, zarówno przy zakupie, jak i przy późniejszym utrzymaniu. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


październik 7, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

  • Lampa sufitowa Cubus 4pł. TK Lighting + gratis...

  • Promocja

    Plafon Various Biało-szaro-biały Kolor apli: ...

  • Promocja

    Zwis Burn Black 1 pł.