Start Arrow Wiadomości Arrow Podłoga ze szkła na targach

Podłoga ze szkła na targach

25-27 lutego, Centrum Targowo-Wystawiennicze Expo Silesia w Sosnowcu


Szklane domy – tak, ale już prawdziwe, nie literackie. Można się o tym przekonać odwiedzając w najbliższy weekend, od 25 do 27 lutego, Targi Budowlane SIBEX w Sosnowcu. Wśród ciekawostek prezentowanych na targach będą m.in. szklana podłoga czy płyty z żywicy syntetycznej z zatopionymi naturalnymi liśćmi. Dla zwiedzających organizatorzy przygotowali niespodzianki – kto weźmie udział w konkursie na hasło promujące targi ma szansę wygrać bardzo atrakcyjne nagrody – wyjazdy na weekendowy pobyt do ośrodka SPA&Wellness.

Targi Budowlane SIBEX (www.sibex.pl) to co roku największa w południowej Polsce prezentacja najnowszych trendów w budownictwie i wyposażeniu wnętrz, ale także okazja do spotkania i nawiązania kontaktów biznesowych, znalezienia firm wykonawczych czy zweryfikowania koncepcji realizacji projektowanej inwestycji, dlatego impreza jest licznie odwiedzana nie tylko przez gości ze Śląska i Zagłębia, ale całego południa kraju. Wystawcami są głównie firmy polskie, ale nie brak też gości z zagranicy. W tym roku przyjadą nawet z… egzotycznego Madagaskaru. Na wystawie będzie można zapoznać się z ofertą 250 firm.

Podczas targów prezentowane jest wszystko, co wiąże się z budową czy remontem domu: okna, drzwi, wyposażenie wnętrz, schody i podłogi, kamień i ceramika, dachy, wyposażenie ogrodowe, materiały budowlane i ich komponenty, ogrodzenia, narzędzia i maszyny budowlane.

W specjalną strefę wydzielono ekspozycję producentów i dystrybutorów produktów związanych z kompleksowym wyposażeniem wnętrz, tworząc pierwsze Targi Wyposażenia Wnętrz SilesiaINTERIOR (www.silesiainterior.pl). Wezmą w nich udział salony wnętrzarskie i hurtownie, doradcy i projektanci wnętrz, designerzy. Jedną z targowych ciekawostek będą płyty z żywicy syntetycznej z zatopionymi naturalnymi liśćmi.

Specjalnie wydzielony zostanie też Salon Techniki Grzewczej i Instalacyjnej SILTERM-INSTAL (www.silterm.pl), z szeroką ofertą pieców do ogrzewania domków jednorodzinnych i nowymi technologiami grzewczymi.

Ofertę targów uzupełnią również firmy budowlane i deweloperskie, projektanci domów, doradcy kredytowi, najważniejsze wydawnictwa branżowe i portale internetowe oraz kilkanaście banków – zgrupowane w części Targów Mieszkaniowo-Developerskich (www.targimieszkaniowe.exposilesia.pl).

Wśród wydarzeń towarzyszących wystawie znalazły się m.in.: 6. Konferencja Instytutu Chemicznej Przeróbki Węgla z Zabrza poświęcona piecom centralnego ogrzewania, konferencja „Budynek pełen energii” – organizowana przez Klaster Technologii Energooszczędnych z Katowic i czasopismo GLOBEnergia z Krakowa, a także prezentacja i konferencja prasowa firmy A-P ŻORY.

Podczas targów SIBEX odbędą się też Śląskie Mistrzostwa Dekarzy, w trakcie których, oprócz obejrzenia zawodów najbardziej wprawnych adeptów sztuki dekarskiej, będzie można również uzyskać praktyczne informacje i dowiedzieć się, jakie są najczęściej popełniane błędy podczas krycia dachu oraz jak ich unikać.

Więcej informacji na temat targów: www.sibex.pl.

Centrum Targowo-Wystawiennicze
Expo Silesia
ul. Braci Mieroszewskich 124
41-219 Sosnowiec

Dodane przez: martah

martah
Dodaj komentarz

Data dodania:


Luty 25, 2011
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty